در اصفهان مثل هامبورگ راحتم/مهاجم خارجی می‌خواهیم

در اصفهان مثل هامبورگ راحتم/مهاجم خارجی می‌خواهیمبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان پس از عملکرد قابل قبولش در نفت تهران راهی استقلال شد. اما بازیکن سابق آبی ها در کسوت سرمربی‌گری ضعیف کار کرد و در کمتر از دو سال از نیمکت استقلال کناره‌گیری کرد. اما دوری او از فوتبال ایران بیشتر از یک سال نشد و او حالا به ذوب آهن برگشته است. منصوریان که از میانه نیم فصل نخست جانشین امید نمازی شد، از شرایطش در تیم جدید خود راضی است. 

او در گفت‌وگو با خبرورزشی گفت: «جنس شهر اصفهان به نوع زندگی من می خورد و از اصفهان خوشم می آید. بعد از هامبورگ، اصفهان تنها شهری است که در آن می توانم زندگی کنم و به دوری از تهران خیلی فکر نکنم. امکانات باشگاه ذوب آهن این اجازه را به ما می دهد تا برای برپایی اردو به خارج از کشور و یا شهری دیگر نرویم و به جرات می‌گویم نظیر این امکانات تنها در سه یا چهار باشگاه در ایران قرار دارد. به لحاظ هماهنگی بازیکنان، نقاط کوری داریم و این اردو به ما کمک می‌کند این مشکل را برطرف کنیم».
او درباره جذب بازیکنان جدید گفت: «فعلا دو خرید بیشتر نداریم. اولین خرید ما محمدرضا خلعتبری بود؛ قطعا یک یا دو بازیکن خارجی در لیست خرید ذوب آهن هستند. یک مهاجم که به بافت فوتبال ایران بخورد و به کمک تیم ما بیاید جذب خواهد شد و یک خرید دیگر را نگه می داریم برای فرصت مقتضی».

251255

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *