«اسنپ کیو» از جدیدترین مسابقه‌اش رونمایی کرد

«اسنپ کیو» از جدیدترین مسابقه‌اش رونمایی کرداسنپ کیو که از اپلیکیشن‌های گروه اسنپ است و در حوزه سرگرمی فعالیت می‌کند، به تازگی خبر از اجرای مسابقه جدیدی داده و به نظر می‌رسد با این مسابقه شانس برنده شدن شرکت‌کنندگان تا حد زیادی بالاتر رفته است.

در حالت کلی در اسنپ کیو ۱۲ سوال اطلاعات عمومی و دانستنی مطرح می‌شود که شرکت‌کنندگان در صورت درست جواب دادن به تمامی ۱۲ سوال، برنده جایزه خواهند شد. جوایز این مسابقه از یک میلیون تومان شروع شده و تا ۱۰۰ میلیون تومان هم رسیده است. گفتنی است که شرکت در این مسابقه کاملا رایگان است و شرکت‌کنندگان هیچ پولی برای مسابقه دادن پرداخت نخواهند کرد.

در جدیدترین مسابقه اسنپ کیو به نام «سوال جایزه‌دار» از سوال ۵ به بعد هر سوال جایزه نقدی مخصوص به خود را دارد و به این معنی است که دیگر برای بردن جایزه احتیاجی نیست که شرکت‌کنندگان تا سوال ۱۲ پیش بروند و حتی اگر در سوال ۵ هم ببازند، مقداری از جایزه به درآمدشان اضافه می‌شود.

همچنین در این بازی داشتن جون اضافه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است چرا که جایزه بسیار به شرکت‌کننده نزدیک است. یکی از شیوه‌های دریافت جون اضافه دعوت از دوستان است که البته اسنپ کیو برای کسانی که (سه نفر) بیشترین تعداد دعوت از دوستان را به بازی داشته‌اند، جوایزی در نظر گرفته است.

گفتنی است که این مسابقه که چند روز است اجرای آن آغاز شده، فعلا تا ۱۴ اردیبهشت ادامه دارد و باید دید که اسنپ کیو به این شیوه ادامه خواهد داد یا خیر.

2121

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *