«تنگه ابوقریب»، جوایز جشنواره مقاومت را درو کرد

«تنگه ابوقریب»، جوایز جشنواره مقاومت را درو کرد



به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مراسم اختتامیه پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت، Ø§Ù…شب (جمعه نهم آذر) Ø¯Ø± برج میلاد تهران با معرفی برترین‌های Ø§ÛŒÙ† رویداد سینمایی برگزار شد.

آثار و هنرمندان برتر این جشنواره سینمایی در بخش‌های مختلف به شرح زیر معرفی شدند:

فیلم‌های سینمایی ایران

لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی بهترین فیلمبرداری: Ø¹Ù„یرضا زرین دست برای فیلم «سرو زیر آب»

تندیس و دیپلم افتخار بهترین بازیگری: Ù†Ø§ØµØ± بابائیان برای فیلم «دایان»

تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه: منیر قیدی و ارسلان امیری برای فیلم «ویلایی‌ها»

جایزه ویژه، ØªÙ†Ø¯ÛŒØ³ و دیپلم افتخار Ø¨Ù‡ØªØ±ÛŒÙ† کارگردانی: محمدعلی باشه‌آهنگر برای فیلم «سرو زیر آب»

تندیس و دیپلم افتخار بهترین Ú©Ø§Ø±Ú¯Ø±Ø¯Ø§Ù†ÛŒ: بهرام توکلی برای فیلم «تنگه ابوقریب»

تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلم: سعید ملکان برای فیلم «تنگه ابوقریب»

فیلم‌های مستند ایران

لوح تقدیر کارگردانی: محمدمهدی خالقی برای فیلم مستند «پسرم»

لوح تقدیر ویژه کارگردانی: مصطفی اشراق برای فیلم مستند «بِیتُنا»

دیپلم افتخار برگزیده سوم کارگردانی: محمد رضا امامقلی برای فیلم مستند «آقای نخست‌وزیر»

دیپلم افتخار برگزیده دوم کارگردانی: وحید فراهانی برای فیلم مستند «با صبر زندگی»

تندیس و دیپلم افتخار برگزیده اوّل کارگردانی: رضا فرهمند برای فیلم مستند «زنانی با گوشواره های باروتی »

فیلم‌های سینمایی بخش بین‌الملل

 ØªÙ†Ø¯ÛŒØ³ و دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه: باسل الخطیب نویسنده فیلم سینمایی «پدر»

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی: کیم دروژنین و اندری شالوپا  Ú©Ø§Ø±Ú¯Ø±Ø¯Ø§Ù†Ø§Ù† فیلم «28 مرد پانفیلوو»

تندیس و دیپلم افتخار بهترین کارگردانی: آلوارو برچنر کارگردان «شب 12 ساله»

جایزه ÙˆÛŒÚ˜Ù‡ بهترین فیلم: سعید ملکان تهیه‌کننده «تنگه ابوقریب»

تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلم: سیدمحمود رضوی تهیه‌کننده «ماجرای نیمروز »

بخش روایت نو – فیلم‌های سینمایی

جایزه ویژه بهترین بازیگر: علی دهکردی بازیگر فیلم «دریاچه ماهی»

تندیس و دیپلم افتخار بهترین کارگردان فیلم اول: منیر قیدی کارگردان «ویلایی‌ها»

بخش جلوه‌گاه نور

جایزه ویژه و تندیس و دیپلم افتخار: محمد حسین مهدویان کارگردان «ماجرای نیمروز»

بخش عماد مغنیه

جایزه بهترین کارگردانی: وحید فراهانی کارگردان «با صبر زندگی»

جایزه برگزیده دوم کارگردانی: رضا فرهمند کارگردان «زنانی با گوشواره های باروتی »

بخش بین‌الملل- فیلم‌های مستند

لوح تقدیر کارگردانی: جرمی ویلیام کارگردان «بر روی لبه چاقو»

دیپلم افتخار برگزیده سوم کارگردانی: خدیجه السلامی کارگردان «یمن،کودکان و جنگ»

دیپلم افتخار برگزیده دوم کارگردانی: دن کوهن و مکس بلومنتال کارگردانان «کشتن غزه»

تندیس و دیپلم افتخار برگزیده اول کارگردانی: رضا فرهمند کارگردان «زنانی با گوشواره های باروتی»

5757

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *