آتش‌سوزی یک رستوران در فرحزاد / عکس

آتش‌سوزی یک رستوران در فرحزاد / عکس


سید جلال ملکی ، Ø¯Ø± این باره گفت: در ساعت Û±Û³:Û±Û¹ امروز حادثه حریق در یک رستوران به سامانه Û±Û²Ûµ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه واقع در منطقه فرحزاد اعزام کرد.

ملکی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریق در یک باغچه رستوران رخ داده و در پی آن فضای مسقف داخل این رستوران که حدود Û²Û°Û° متر مربع مساحت داشت کاملا Ø¯Ú†Ø§Ø± حریق شده و شعله‌های آتش در حال سرایت به آلاچیق‌ها و فضای بیرون بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه آتش‌نشانان از چند جهت عملیات خود برای اطفای حریق را آغاز کردند، گفت: داخل رستوران با تزیینات چوبی پوشانده شده بود و همین امر سبب گسترش سریع حریق در تمام فضاها شده بود، اما خوشبختانه آتش‌نشانان موفق شدند که خیلی زود از سرایت آتش به اماکن موجب جلوگیری کند.

وی با بیان این که دقایقی بعد شعله‌های آتش به طور کامل مهار و اطفا شد، افزود: خوشبختانه تا پیش از حضور آتش‌نشانان، کارگران و افراد حاضر در این رستوران متوجه حریق شده و به موقع از محل خارج شده بودند که به همین دلیل این حادثه مورد فوتی و مصدوم نداشت.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی بررسی و اعلام خواهد شد، اظهار کرد: در فصل زمستان معمولا در رستوران‌ها و به خصوص باغچه رستوران‌ها از وسایل گرمایشی استفاده می‌شود که فاقد استاندارد لازم هستند و همین امر می‌تواند سبب حوادثی چون آتش سوزی و گاز گرفتگی شود. بنابراین لازم است که مالکان رستوران‌ها به این موارد توجه ویژه‌ای داشته باشند.

Û´Û²Û´Û²

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *