آغاز برگزاری مسابقات المپیادورزشی بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران

آغاز برگزاری مسابقات المپیادورزشی بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران



به گزارش خبرنگار خبرگزاری خبرآنلاین از بابلسر،مدیرکل تامین اجتماعی استان مازندران  Ù‡Ù…چنین اظهارداشت:این مسابقات موجب  Ø§ÙØ²Ø§ÛŒØ´ نشاط و شادابی و تقویت قوای جسمی و روحی بازنشستگان میشود.

محمودی ،  ضمن تشکرازکلیه عوامل برگزاری مسابقات از مرحوم دکتر سیدتقی نوربخش ،مدیرعامل فقید سازمان تامین اجتماعی که با حمایتهاو مساعدتهایش موجب تحولات عظیمی در حوزه رفاه وسلامت کارکنان شده ا ندگفت:  اهتمام ویژه مدیرعامل فقید Ø³Ø§Ø²Ù…ان به امرورزش موجب تعمیم ان دربین کارکنان سازمان و بازنشستگان گردیده است.

این مقام مسئول از افزایش سطح امید به زندگی، ارتقاء سلامت جسمی و روحی بازنشستگان و مستمری بگیران، تأثیرگذاری بر کاهش هزینه های درمانی، افزایش اعتماد به نفس ، شادابی، نشاط ، تقویت روحیه تعاون و همیاری بین بازنشستگان و مستمری بگیران و الگوسازی مناسب برای سایر مخاطبان، ارج گذاری، تقویت خودباوری در بازنشستگان و مستمری بگیران و تنویر افکار عمومی بلحاظ موثربودن ایشان در جامعه و ایجاد بستر مناسبی برای فرهنگ سازی، اشاعه و ترویج شعارهای “سالمندی و حفظ سلامت” و “سلامتی با ورزش در دوران بازنشستگی” از اهداف برگزاری این مسابقات نام برد.

سیدمحمدمیری ،معاون اداری و مالی اداره کل تامین اجتماعی مازندران  Ø¯Ø± خصوص این دوره از رقابتها  Ú¯ÙØª: این مسابقات با حضور200ورزشکار درقالب 30 تیم از سراسر استانهای کشور دررشته های شنا،شطرنج ،تنیس روی میز ،فوتبال دستی ،دارت و تیراندازی  از صبح امروز سوم دی ماه درحال برگزاری است.

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهارداشت: المپیاد ورزشی بازنشستگان تامین اجتماعی در دو بخش همکاران بازنشسته و مستمری بگیر و کارگران بازنشسته و مستمری بگیر  Ø¨Ø±Ù¾Ø§ میگردد. که  پس از خاتمه  این رقابتها از فردا صبح شاهد برگزاری پنجمین دوره از  مسابقات المپیاد ورزشی کارگران بازنشسته و مستمری بگیر  Ø®ÙˆØ§Ù‡ÛŒÙ… بود.

46

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *