آغاز ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در بافت‌های فرسوده

آغاز ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در بافت‌های فرسوده


به گزارش خبرآنلاین، Ù…حمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی  Ø¨Ø§ بیان این مطلب Ø¯Ø± دومین همایش نشان تعالی HSE(محیط زیست، سلامت و ایمنی) به مناسبت Ø±ÙˆØ² مهندس اظهار کرد: Ù‚سط اول احداث Û´Û°Û° هزار واحد مسکونی برای سال های Û¹Û¸ و Û¹Û¹ در فاز نخست برای Û±Û°Û° هزار واحد در بافت فرسوده از محل صندوق توسعه ملی پرداخت شده است.

ساخت واحدهای سکونی در بافت فرسوده

وی افزود:‌دستاوردهای ۴۰ ساله در جای جای کشور نمادهای موفق از توانستن جامعه مهندسی ایران را به نمایش گذاشته و قابل دیدن و تجربه آموزی است.

وی بیان کرد: Ø®ÙˆØ´â€ŒØ¨ÛŒÙ† Ù‡Ø³ØªÙ… که جامعه مهندسی در هیچ شرایطی اجازه نخواهد داد که رکود حاکم شود و همواره خلاق و موثر و با پشتکار قله‌های سازندگی را فتح می‌کند و ترقی کشور را در دستور کار قرار می‌دهد.

وزیر راه و شهرسازی، Ø±ÙˆØ² مهندس را فرصت مغتنمی برای تکرار تجارب موفق و نشر آن‌ها و زدودن رفتارهای نادرست و حذف شیوه‌های ناکارآمد برشمرد و گفت: مباحث HSE یعنی ایمنی، سلامت و محیط زیست هم در طراحی، Ù‡Ù… در ساخت و هم در بهره‌برداری باید به منصه ظهور برسد و تصور این نباشد که این دستور کار تنها مختص کارگاه‌های ساختمانی و دفاتر مهندسی مشاور و دفاتر فنی است بلکه در تمامی عرصه‌ها در سطوح خرد تا کلان باید مد نظر قرار بگیرد.

Û²Û²Û³Û²Û²Û´

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *