ادعای عجیب هکتور کوپر درباره جام‎ ملت‌ها

ادعای عجیب هکتور کوپر درباره جام‎ ملت‌هابه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سرمربی تیم ملی ازبکستان پیش بینی عجیبی از مسیر جام ملت ها دارد. او با بیان این که عربستان، کره جنوبی، امارات و ایران چهار تیم نهایی مسابقات خواهند بود هیچ اشاره ای به موفقیت تیم ملی ازبکستان که هدایت آن را برعهده دارد اشاره ای نکرده است.

نکته عجیب پیش بینی او عدم اشاره به ژاپن است. سامورایی ها که عملکرد درخشانی در جام جهانی داشتند، یکی از شانس های اصلی قهرمانی در جام ملت های امارات هستند اما سرمربی هم‌گروهی آن ها اعتقادی به درخشش قهرمان سابق آسیا ندارد. او در شرایطی به صعود عربستان به نیمه نهایی صحبت می کند که سعودی ها مسیر سختی برای رسیدن به جمع چهار تیم نهایی دارند.

در صورت صدرنشینی عربستان در گروهی که قطر و کره شمالی و لبنان حضور دارند، Ø¢Ù† ها باید با تیم دوم گروه D بازی کنند که احتمالا عراق باشد. عربستان حتی در صورت پیروزی در آن مسابقه، احتمالا به مصاف کره جنوبی خواهد رفت. بدین ترتیب حضور دو تیم عربستان و کره جنوبی در نیمه نهایی ممکن نیست!

اگر عربستان در گروهش دوم شود، احتمالا به مصاف ژاپن خواهد رفت. حتی درصورتی که ترکیب 23 نفره سعودی ها که تنها یک مهاجم دارد موفق به شکست ژاپن شود، Ø¨Ù‡ مصاف تیم نخست گروه D خواهد رفت که احتمالا ایران باشد. در این شرایط آن ها باز هم در نیمه نهایی به یکدگیر برخورد نکرده اند!

پیش بینی او از حضور امارات در نیمه نهایی هم کمی ناامیدانه به نظر می رسد. ضمن اینکه اگر شاگردان کوپر به عنوان تیم دوم از گروه صعود کنند و امارات به درستی نتیجه بگیرد، در مرحله یک چهارم نهایی مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت.

در شرایطی که همه سرمربی ها از موفقیت تیم ملی هایشان صحبت می کنند، کوپر فکر شکست امارات را هم در ذهن خود نمی پروراند!

41255

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *