ارز در ۸ اسفند چند؟

ارز در ۸ اسفند چند؟


به گزارش خبرآنلاین، Ø¨Ø§Ù†Ú© مرکزی قیمت ارزهای دولتی امروز چهارشنبه Û¸ اسفند ماه را منتشر کرد که بر اساس آن نرخ Û²Û· ارز نسبت به روز قبل افزایش یافته است. 

بانک مرکزی در جریان قیمت‌گذاری ارزهای دولتی موجود در معاملات امروز چهار شنبه ۸ اسفند ماه، اعلام کرد: نرخ ۲۷ ارز مانند یورو و پوند نسبت به روز سه‌شنبه افزایش و قیمت ۹ واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ ۱۱ ارز دیگر از جمله دلار نیز ثابت بود.

برهمین‌اساس، Ù‚یمت دلار Ø¢Ù…ریکا بدون تغییر نسبت به دیروز Û´Û²Û°Û° تومان تعیین شد؛ البته دولت اعلام کرده با دستور رئیس جمهور قیمت دولتی دلار آمریکا تا فروردین Û¹Û¸ ثابت خواهد بود، به همین علت ماه‌هاست که Ù‚یمت دلار ØªØºÛŒÛŒØ± نکرده است.

یورو در مرکز مبادلات ارزی Û´Û·Û·Û¸ تومان،‌ Ø¯Ø±Ù‡Ù… امارات Û±Û±Û´Û³ تومان و پوند انگلیس نیز ÛµÛµÛ¶Û² تومان قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارزهای دولتی فروخته می‌شود.
 

قیمت ارز ۸ اسفند

نرخ ارز در صرافی ملی

نرخ ارز در صرافی ملی

قیمت دلار در صرافی‌های بانک ها، Û±Û³ هزار و Û³Û°Û° تومان تعیین شده است. 

صرافی‌های بانک ها قیمت دلار را برای امروز(۸ اسفند)، ۱۳ هزار و ۳۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان خریداری می‌کنند. قیمت دلار نسبت به صبح دیروز ۵۰ تومان کاهش داشته است.

برهمین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک ها، Û±Ûµ هزار و Û´Û°Û° تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو  نیز در این صرافی‌ها Û±Ûµ هزار و Û³Û°Û° تومان است. Ù‚یمت یورو Ù†Ø³Ø¨Øª به صبح دیروز Û²Û°Û° تومان کاهش داشته است.

بانک ها دلار را چند می Ø®Ø±Ù†Ø¯ØŸ 

دلار در بانک ها

قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک‌ها Û±Û² هزار و Û¹Û±Û¶ تومان تعیین شد. 

امروز بانک‌های عامل Ù‚یمت دلار Ø±Ø§ Û±Û² هزار و Û¹Û±Û¶ تومان و Û· ریال، قیمت یورو را Û±Û´ هزار و Û¶Û¹Û´ تومان و Û² ریال و قیمت پوند انگلیس را Û±Û· هزار و Û±Û°Û¶ تومان و Û² ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. Ù‚یمت خرید امروز دلار و یورو و پوند در بانک‌ها نسبت به روز قبل کاهش یافته است.

ارز مسافرتی چند؟ 

قیمت ارز مسافرتی

شعب منتخب بانکی امروز قیمت فروش ارز مسافرتی را بدون کارمزد Û±Ûµ هزار و Û´Û³Û² تومان اعلام کرده‌اند. 

شعب منتخب فروشنده Ø§Ø±Ø² مسافرتی Ø¯Ø± نظام بانکی فروش Ø§Ø±Ø² مسافرتی Ø±Ø§ طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت Û±Û± آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت Û±Ûµ هزار و Û´Û³Û² تومان و Û¹ ریال می فروشند که با احتساب کارمزد Û· در هزار به رقمی حدود Û±Ûµ هزار و Û´ÛµÛ°  تومان می رسد. Ù‚یمت ارز Ù…سافرتی نسبت به روز قبل کاهش یافته است.

مسافران می توانند به شعب منتخب بانک های ملی، تجارت، ملت، سامان و پارسیان که مسئولیت فروش ارز مسافرتی به مردم را برعهده دارند، مراجعه کرده و با ارایه اسناد و مدارک خواسته شده Ø¨Ø±Ø§ÛŒ سفر به کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ÛµÛ°Û° یورو و برای سایر کشورها تا Û±Û°Û°Û° یورو خریداری کنند.

Û²Û²Û³Û²Û²Û´

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *