ارتباط ترامپ با روسیه، در بازار کتاب هم خبرساز شد

ارتباط ترامپ با روسیه، در بازار کتاب هم خبرساز شدنسخه‌های در دست انتشار از گزارش ویژه بازرس بررسی مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا منتشر شده Ø¯Ø± آمریکا، در رأس فهرست پرفروش‌های آمازون و «بارنز اند نوبل» قرار گرفت.

این کتاب که بلافاصله پس از انتشار گزارش، وارد این فهرست شد، دربرگیرنده نتایج تحقیقی دو ساله است که در صدد یافتن ردپای روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶ بود.

این گزارش Û´Û´Û¸ صفحه‌ای به صورت پی‌دی‌اف و به صورت رایگان در وب‌سایت دپارتمان قضائی در دسترس است و با این حال انتشار آن به صورت یک کتاب که همزمان به صورت کتاب الکترونیک و شنیداری نیز به بازار آمده، آن را در فهرست پرفروش‌ها جای داده و آن را در راس Ù†Ø´Ø§Ù†Ø¯Ù‡ است.

این کتاب که اکنون چند روزی است که در چارت آمازون در جایگاه نخست جای گرفته است، یک بار از سوی «اسکای هورس پابلیشینگ» به عنوان ناشر آماده چاپ شده که ناشر آن را در Û¶Û´Û° صفحه شامل مقدمه‌ای توسط آلن درشوویتس همراه با Ù…ستندات و مدارک تحقیق منتشر شده Ø§Ø³Øª.

نسخه جلد کاغذی این کتاب به قیمت ۹.۲۰ دلار برای پیش سفارش ارائه شده است.

روز انتشار این کتاب ۳۰ آوریل ( ۱۰ اردیبهشت) است، اما ناشر وعده داده که هر چه زودتر کتاب را منتشر کند.

در جایگاه دوم فهرست پرفروش‌های آمازون نیز نسخه دیگری از همین تحقیق از سوی واشنگتن پست منتشر شده و ناشر آن Ø§Ø³Ú©Ø±Ø§ÛŒØ¨Ù†Ø± است. این کتاب جلد کاغذی نیز به قیمت Û±Û°.Û²Û² دلار منتشر می‌شود و هنوز در حال پیش سفارش است و قرار است Û³Û° آوریل(Û±Û° اردیبهشت) Ø¨Ù‡ بازار بیاید. Ø§ÛŒÙ† کتاب Û·Û³Û¶ صفحه‌ای دربرگیرنده تحلیل‌های روزنامه و کادر آن و راهنمایی برای ارائه اطلاعات بیشتر به خوانندگان است.

در عین حال در چارت آمازون یک نسخه دیگر از گزارش مولر از سوی «ملویل هاوس» منتشر شده که جایگاه نهم را در اختیار گرفته است. این نسخه که به قیمت ۷.۴۰ دلار منتشر شده و در حالت پیش سفارش است.

در تحقیق مولر، ۱۰ مورد احتمالی که شامل حال عدالت می‌شود بیان شده اما در عین حال نتیجه نهایی درباره ردپای ترامپ و دستیاران وی را روشن نکرده است. در عین حال گزارش یادآور شده که رئیس جمهور بر مسند قدرت را نمی‌تواند متهم یا محکوم کرد و پیشنهاد کرده که اجرای عدالت باید در اختیار کنگره قرار بگیرد.

نتیجه‌گیری تحقیق این است که کنگره شاید بتواند قوانین مربوط به انسداد حقوقی را در مورد رئیس جمهوری Ø¹Ù…Ù„ÛŒ سازد و این اصل را دوباره به کرسی بنشاند که هیچ فردی بالاتر از قانون نیست.

ÛµÛ·Û²Û´Ûµ

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *