اطلاعیه بانک سپه برای ادغام بانک‌های نظامی: آمادگی کامل داریم

اطلاعیه بانک سپه برای ادغام بانک‌های نظامی: آمادگی کامل داریم


به گزارش خبرآنلاین ،در اطلاعیه محمدکاظم چقازردی ضمن اشاره به‌ قدمت ۹۵ ساله این بانک در نظام اقتصادی کشور، تصریح‌ شده است: بانک سپه با تکیه‌ بر پشتوانه اعتماد عمومی، تجارب مدیریتی، ظرفیت دانشی نیروی انسانی متعهد و مسئولیت‌پذیر خود و همچنین به‌ مدد پشتیبانی ارکان محترم نظام و همکاری موثر بانک‌های ادغام شونده برای انجام مطلوب فرایندهای عملیاتی ادغام در قالب یک برنامه جامع و مدون، از آمادگی لازم برخوردار است.

ادغام بانک ها

در اطلاعیه رییس هیات مدیره بانک سپه به‌ وضعیت مناسب، ظرفیت‌های مدیریتی و کارآمدی نیروی انسانی توانمند و باانگیزه بانک‌های ادغام‌شونده در مسیر انجام این طرح ملی به‌ عنوان گامی اساسی در راستای اصلاح نظام بانکی کشور، تاکید شده است.

در این اطلاعیه آمده است: با تشکیل مدیریت ویژه امور ادغام و تبیین مسئولیت‌های جدید هیات‌ مدیره بانک و نیز همکاری لازم توسط مدیران محترم بانک‌های ادغام شونده، انشاءالله در سایه عنایات پروردگار متعال، عملیات ادغام بانک‌های مذکور با رویکرد استمرار ارائه خدمات مطلوب به تمامی ذینفعان، محقق خواهد شد.

چقازردی در این اطلاعیه یادآور شده است: تا زمان انجام کلیه فرایندهای ادغام، بانک‌های قوامین، حکمت ایرانیان، مهر اقتصاد، انصار و موسسه اعتباری کوثر، کماکان نسبت به ارائه خدمات بانکی به خانواده محترم نیروهای مسلح و ملت شریف ایران، اقدام می‌نمایند.

Û²Û²Û³Û²Û²Û³

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *