اعتراض شدید پزشکان همدان به نصب کارتخوان در مطب: جایی نیست ما را تمسخر نکند

اعتراض شدید پزشکان همدان به نصب کارتخوان در مطب: جایی نیست ما را تمسخر نکند


علیرضا مدرکیان Ø¬Ù…عه شب در آیین بزرگداشت مقام شامخ شیخ الرئیس بوعلی‌سینا و روز پزشک اظهار داشت: با وجود تبعیض آمیز بودن این مصوبه مجلس، Ø³Ø§Ø²Ù…ان نظام پزشکی نمی تواند از اجرای آن تمرد کند.

وی هشدار داد: Ø§Ú¯Ø± کسی شماره سریال Ú©Ø§Ø±ØªØ®ÙˆØ§Ù† را وارد نکند ممکن است عوارضی نظیر جریمه را به همراه داشته باشد.

رییس سازمان نظام پزشکی همدان بیان کرد: گلایه مندی پزشکان از مصوبه مجلس در زمینه نصب کارتخوان به نمایندگان مردم در خانه ملت اطلاع رسانی شده که امید می رود آنها در این زمینه همکاری کنند چرا که Ø§ÛŒÙ† قانون یا باید برای همه یا هیچکس اجرا شود. 

نصب کارتخوان در مطب ها قانون تبعیض آمیز است
مدرکیان با بیان اینکه پزشکان وجود کارت خوان در مطب ها را تایید می کنند، مدعی شد: اما Ø±ÛŒØ¬ÛŒØ³ØªØ±ÛŒ به نظام مالیاتی کار غیرمنصفانه است چرا که پزشکان هیچگونه فرار مالیاتی ندارند و مالیات خود را سر موقع پرداخت می کنند.  

به گفته وی Ø§Ù…روز شاهد هجمه ناجوانمردانه به جامعه پزشکی هستیم و دیگر جایی نیست که جامعه پزشکی را ØªÙ…سخر و تحقیر نکرده باشد و از صدا و سیما، رسانه و فضای مجازی اقدام به تحقیر فعالان این حوزه می کنند.  

مدرکیان ادامه داد: آیا دستمزد این همه تلاش، ارتقای شاخص های سلامت در جامعه، دورنمایی ارز آوری کشور از توریسم سلامت، کارانه های نداده و معوقات سال گذشته بیمه ها، توهین ناسزاگویی سوار است؟

64231

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *