افرایش درآمد شهرداری کرج و کاهش بودجه جاری

افرایش درآمد شهرداری کرج و کاهش بودجه جاریبه گزارش خبرآنلاین، علی سلطانی مقدم دراین زمینه، اظهار کرد: طی Û±Û° ماه گذشته Û¸Û²Û¹ میلیارد تومان از بودجه شهرداری جذب شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ( Û¶Û¹Û· میلیارد تومان) Ø¨Ø§ رشد Û±Û¹ درصدی مواجه بوده است.

وی ادامه داد: این افزایش درآمد در شرایط فعلی که ساخت وسازها به دلایلی چون رکود و التهاب بازار مسکن کاهش داشته، امیدوارکننده است.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرج Ø§ÙØ²ÙˆØ¯: از مجموع Ø§ÛŒÙ† درآمدها Û¶Û´Û´ میلیارد تومان به صورت نقد و Û±Û¸Ûµ میلیارد تومان نیز در قالب تهاتر جذب شده است.

این مسئول با اشاره به برخی موانعی که جذب بودجه امسال را با مشکل مواجه کرده، ابراز کرد: امسال برخی ردیف‌های بودجه ای Ø¯ÙˆÙ„ت مثل کمکِ سوخت که در بودجه نهایی شهرداری‌ها لحاظ شده بود، عملا حذف شد.

سلطانی فر ادامه داد: علاوه بر این، امسال پیش بینی صورت گرفته در بحث فروش اموال که ۵۰۰ میلیارد تومان در نظرگرفته شده بود محقق نشده است.

وی اضافه کرد: همه این عوامل باعث شده در جذب بودجه امسال عقب بیفتیم که امید است تا پایان سال جبران شود.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرج در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به کاهش بودجه جاری امسال، گفت: علی رغم افزایش قیمت‌ها و تورم، امسال در بحث بودجه جاری با کاهش یک درصدی مواجه بودیم که به نوبه خود نوعی درآمدزایی محسوب می‌شود.

Û´Û¶

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *