امام جمعه اصفهان:نمایندگان استان اصفهان پای استعفای خود بایستند

امام جمعه اصفهان:نمایندگان استان اصفهان پای استعفای خود بایستندحضرت آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در خطبه های نماز جمعه این هفته اصفهان با اشاره به حضور جمعی از کشاورزان در نماز جمعه اظهارداشت : چاپ تصاویر نمایندگان استعفا دهنده توسط کشاورزان اقدام مناسبی است و به منظور تقدیر از این اقدام آنان است.

وی افزود: نمایندگان استان با این اقدام ‌خود نشان دادند مخالف ضربه خوردن به اصفهان هستند زیرا در صورت ضربه به اصفهان، کل کشور ضربه خواهد خورد.استانداران مختلفی به اصفهان آمده اند و رفته اند ولی درباره یک کار اساسی اصفهان که آب است، اقدام حدی نداشته اند و حتی برخی استانداران استان در مسوولیت های دیگر نیز هنوز سر کار هستند.

خطیب جمعه اصفهان یکی از صفات مهم انسان در مکتب اسلام را پرهیز از خلف وعده دانست و تصریح کرد : بارها وعده آب به مردم داده شد که آب در رودخانه زاینده رود جاری شود ولی نشده است. نمایندگان استان حق دارند وقتی می بینند قشر زحمتکش کشاورز که روزی از اقشار زکات دهنده بودند حالا زکات گیرنده شدند، وقتی وضعیت رودخانه و مشکلات مردم را می بینند دسته جمعی استعفا دهند. Ú†Ø±Ø§ صدای مردم به گوش مسئولان نمی رسد وقتی ردیفی برای آب اصفهان در نظر گرفته نمی شود، نمایندگان حق دارند اقدام این چنینی کنند.

طباطبایی نژاد تأکید کرد:  Ø§Ø² سوی مردم نصف جهان از استعفای دسته جمعی نمایندگان استان به دلیل نبود توجه به رفع مشکلات آبی اصفهان تشکر می کنم و امیدوارم تا آخر پای کار خود بایستند.

Û²Û±Û´Û²Û±Û´

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *