انصارالله: خاک یمن گورستان واقعی متجاوزان در طول تاریخ بوده است

انصارالله: خاک یمن گورستان واقعی متجاوزان در طول تاریخ بوده استبه گزارش شبکه تلویزیونی المیادین، عبدالسلام ، عملیات نظامی نصر من الله را یکی از ثمره های پایداری مردم یمن در کنار قبایل وفادار دانست.

وی افزود: این عملیات بزرگترین عملیات نظامی علیه دشمن از آغاز حملات سعودی به یمن به شمار می رود.

یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن ساعاتی پیش Ø¨Ø§ اعلام خبر اجرای “عملیات نظامی بزرگ” نیروهای یمنی در جنوب غربی عربستان، موسوم به “نصر من الله” Ú¯ÙØª که شمار زیادی از نیروهای نظامی ائتلاف سعودی در جریان این عملیات، به اسارت درآمدند.

سخنگوی جنبش انصارالله همچنین گفت: دشمن با طرح های نظامی اش درصدد تحقق دستاوردی در مناطق مرزی بود اما جز ناکامی عایدش نشد.

وی تصریح کرد: شکست های بی سابقه نظامی دشمن در Ø§ÛŒÙ† عملیات، دلیل روشنی است بر اینکه عربستان در حال بازنگری Ø¯Ø± Ø§Ù‡Ø¯Ø§Ù و خواسته های خصمانه اش علیه یمن است.

وی با بیان اینکه عملیات نصر من الله معادله میدانی جدیدی ایجاد کرده است، تصریح کرد: در این معادله Ù‡Ø± چه دشمن بیشتر در خاک یمن نفوذ کند بیشتر در معرض حمله از همه طرف ها قرار می گیرد.

این مقام یمنی تاکید کرد: این عملیات نشان داد عربستان و ارتش این کشور که مورد حمایت آمریکاست، Ø¯Ø± جنگی گرفتار شده که از آن رهایی ندارد.

به گفته وی، عملیات نصر من الله ثابت کرد که ارتش سعودی ÙØ§Ù‚د تجربه نظامی است و در معرض نابودی واقعی قرار گرفته است.

عملیات نیروهای یمنی در خاک عربستان در واکنش به محاصره چند ساله یمن و بمباران هر روزه این کشور از سوی ائتلاف سعودی انجام شده است.

بیست و سوم شهریور ماه نیز نیروهای یمنی، دو میدان نفتی متعلق به تاسیسات نفتی آرامکو در عربستان Ø±Ø§ هدف حملات خود قرار دادند.

310311

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *