این پرسپولیسی زیر تیغ جراحی می‌رود

این پرسپولیسی زیر تیغ جراحی می‌رودبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ Ø¨Ø¯Ø´Ø§Ù†Ø³ÛŒ های شایان مصلح پایانی نداشت تا این بازیکن مجبور به انجام عمل جراحی شود. او در اواسط فصل دو بار مصدوم شد؛ اولین بار از ناحیه کشاله و بار دوم از ناحیه استخوان لگن که مصدومیت دوم، حسابی این بازیکن را آزار می دهد تا حدی که حالا بازی با سایپا را نیز از دست داده و امید چندانی ندارد که بتواند در سایر بازی های باقی مانده از این فصل، تیمش را همراهی کند.

مصلح در همین خصوص Ú¯ÙØª: «درد شدیدی از ناحیه استخوان لگن دارم که با تمرینات فشرده، مسافرت های پیاپی و وضعیتی که دارم، این درد، تشدید هم می شود. به همین علت است که نمی توانم در تست های پزشکی قبل از هر بازی، نظر کادر پزشکی را جلب کنم و از لیست بازی ها خط می خورم.»

این بازیکن ادامه داد: «از برانکو تشکر می کنم زیرا او در دیدار مقابل الاهلی عربستان، چند دقیقه ای به من بازی داد تا انگیزه هایم را به دست بیاورم و بتوانم با روحیه ای بهتر، تمرین کنم و به بازی ها برگردم ولی واقعیت این است که درد شدیدی دارم و این درد نمی گذارد با تمرکز بالا، کارم را دنبال کنم. به همین علت مجبورم تصمیم دیگری بگیرم و شاید مدتی از فوتبال دور بمانم.»

شایان مصلح Ú¯ÙØª: «احتمالا در پایان همین فصل عمل جراحی روی ناحیه آسیب دیده ام را پشت سر می گذارم چون واقعا از این همه درد و دوری از ترکیب اصلی پرسپولیس خسته شده ام. انتظار نداشتم این درد و مصدومیت، تا این حد مرا از تمرینات روزانه و فعالیت هایم در پرسپولیس دور کند. حالا هم به خواسته کادر پزشکی تیم، به اجبار باید تن به انجام عمل جراجی بدهم چون فکر نمی کنم چاره دیگری هم برایم باقی مانده باشد.»

مصلح در نهایت گفت: «پرسپولیس راه خودش را در این سال ها پیدا کرده و ما در بهترین فرم خودمان قرار داریم. سرنوشت کسب عنوان قهرمانی نیز در دست خودمان است و باید بتوانیم از عنوانی که دو فصل، آن را به دست آوردیم، دفاع کنیم. قطعا هر اتفاقی که در ادامه بازی های لیگ رخ بدهد، هواداران از تیم محبوب شان حمایت می کنند و این مسائل، به همه ما دلگرمی می دهد تا با هیجان و روحیه بهتری تمرین و بازی کنیم. امیدوارم این فصل پرفراز و نشیب برای همه ما، با یک قهرمانی همراه باشد و روسفید شویم.»

254 251

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *