بازدید مدیرکل امورمالیاتی لرستان از واحد تولیدی صنعتی{ های لنت} خرم آباد

بازدید مدیرکل امورمالیاتی لرستان از واحد تولیدی صنعتی{ های لنت} خرم آبادبه گزارش خبرآنلاین لرستان ، مدیرکل امورمالیاتی استان و هیات همراه با حضور در واحد صنعتی های لنت رازمهر، ضمن بازدید از کارخانه از نزدیک در جریان مشکلات این واحد صنعتی قرار گرفتند.
در این دیدار مهرابی مدیرعامل مجموعه صنعتی های لنت گفت: این واحد صنعتی، کار تولید لنت ترمز ۲۵ مدل خودرو سواری کشور را انجام می دهد و در حال حاضر با یک چهارم قیمت محصولات اروپایی، از نظر کیفیت با آنها در حال رقابت است. وی در ادامه با اشاره به واردات بی رویه قطعات یدکی خودرو علیرغم توانمندی خوب و ظرفیت بالای تولید جهت خودکفایی و تامین نیاز داخلی، خواستار حداکثر مساعدت مجموعه مالیاتی استان از این واحد تولیدی صنعتی در بخش مالیات گردید.

اولویت سیاست گذاری سازمان امورمالیاتی کشور بر حمایت از بخش تولید
محمدی مدیرکل امورمالیاتی استان نیز با اشاره به اولویت سیاست گذاری سازمان امورمالیاتی کشور بر حمایت از بخش تولید، تقسیط مالیات و بخشودگی جرایم مالیاتی را از جمله تسهیلات اعطایی این اداره کل به صنعتگران استان برشمرد.
گفتنی است واحد تولیدی صنعتی رازمهر(های لنت) در زمینه تولید لنت ترمز دیسکی و کفشکی بدون آزبست با دانش فنی انحصاری با حدود صد پرسنل در حال فعالیت است.

Û´Û¶

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *