برانکو: پولم را نگیرم، به فیفا شکایت می‌کنم!

برانکو: پولم را نگیرم، به فیفا شکایت می‌کنم!به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ Ø¨Ø±Ø§Ù†Ú©Ùˆ ایوانکوویچ با حضور در برنامه المرمی عربستان Ø¯Ø±Ø¨Ø§Ø±Ù‡ شرایط جدایی از تیم الاهلی عربستان گفت: «آن‌ها به من یادآوری کردند که بازیکنان فصل‌های Ú¯Ø°Ø´ØªÙ‡ به این فکر می‌کنند که خودخواه باشند و به این باشگاه علاقه‌ای نداشته باشند و همچنین Ø¨Ù‡ یکدیگر احترام نمی‌گذارند و سعی کردم به آن‌ها بگویم که باشگاه الاهلی از بازیکن و مربی مهم‌تر است و همه باید به او احترام بگذارند. من برای آشتی دادن بازیکنان تلاش کردم، اما انجام دادن یک شبه این کار Ø¯Ø´ÙˆØ§Ø± است».

سرمربی سابق پرسپولیس ادامه داد: «مدیریت دخالتی در کار من نکرد و ما دائماً در مورد اوضاع تیم بحث می‌کردیم، با توجه به موضوع عمر سوما، این بازیکن می‌خواست همانطور که در تیم ملی کشورش بازی می‌کند به عنوان یک مهاجم تنها بازی کند اما من می‌خواستم که با دو مهاجم بازی کنیم. من به مصطفی باساس فرصتی دادم زیرا او سخت و مشتاقانه تمرین می‌کرد و سزاوار این فرصت بود».

برانکو گفت: «حسین عبدالغنی بازیکن جدی‌ای در تمرینات و بازی‌ها است. Ù…دیریت با من صحبت کرد تا Ø³Ù„مان الموشر 32 ساله به‌خاطر حضور چندین بازیکن در همان پست Ø¨ÙØ±ÙˆØ´ÛŒÙ…. من نورالدین آمرابات، بازیکن النصر را نخواستم و ترجیح دادم Ø¨Ù‡ جای آن یک پلی میکر را استخدام کنم».

سرمربی سابق الاهلی ادامه داد: «من تا قبل از پیوستن به الاهلی 11 قهرمانی به‌دست آوردم. Ø¯Ø± چین، کرواسی و ایران قهرمان شدم و برای رسیدن به قهرمانی به الاهلی آمدم. من Ù…شکلات رختکن را می‌دانستم و خواستار حل این مسئله بودم اما رسیدن به آن غیرممکن بود».

برانکو درباره طلبش از الاهلی گفت: «من تنها یک ماه از حقوقم را دریافت کرده‌ام. Ø§Ù„اهلی باید دستمزد یک ساله من را پرداخت کند. ما دو روش خواهیم داشت: اول اینکه با یکدیگر جلسه بگذاریم و من مطالبات را بگیرم یا اینکه به فیفا شکایت کنم».

255 251

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *