بهره‌برداری از مخزن ۲هزارمترمکعبی خط انتقال و ایستگاه پمپاژ قهجاورستان

بهره‌برداری از مخزن ۲هزارمترمکعبی خط انتقال و ایستگاه پمپاژ قهجاورستانبه گزارش خبرآنلاین استان اصفهان به نقل زا روابط عمومی آبفای استان اصفهان ناصر اکبری اظهار داشت: با اجرای این پروژه دو ایستگاه پمپاژ که به صورت مستقیم از خط انتقال ۱۵۰ میلیمتری شهرک بهار و خط 2۰۰ قهجاورستان آب را در مدار بهره برداری قرار می دادند حذف شدند.

وی تصریح کرد: هم اکنون اب شرب قجهاورستان از شیرخانه پایگاه هشتم شکاری از طریق ۶ کیلومتر خط انتقال وارد مخزن ۲ هزار مترمکعبی می شود و سپس با فشار یکسان در ایستگاه پمپاژ بین مشترکین توزیع می شود.

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان افزود:مسکن مهردر بالادست شهرقراردارد که تا قبل از اجرایی این پروژه بعضابا افت فشار و قطعی اب در مواقع پیک مصرف مواجه بودند که این مشکل رفع شد.

اکبری به چگونگی توزیع عادلانه آب پرداخت و بیان کرد:در ابتدای سال اینده با استقرار سیستم تله متری و تله کنترل درتاسیسات ابرسانی این منطقه اب با عادلانه میان بیش از ۳ هزار و۳۰۰ مشترک در قهجاورستان توزیع می شود.

وی اعلام کرد: اجرای این پروژه  باهزینه ایی بالغ بر Û² میلیازد و Û²Ù¨Û° میلیون تومان در دستور کار قرار گرفت.

اکبری در پاسخ به اجرای شبکه فاضلاب درشهر قهجاورستان گفت:برآورد گردید اجرای شبکه فاضلاب در این منطقه به بیش از Û´Û° میلیارد تومان سرمایه نیاز است بر این اساس باید با  Ø³Ø±Ù…ایه گذاری بخش خصوصی این پروژه عملیاتی شود.

46

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *