بیانیه ۱۹۱ نماینده مجلس درباره ماجرای لغو سخنرانی لاریجانی در کرج

بیانیه ۱۹۱ نماینده مجلس درباره ماجرای لغو سخنرانی لاریجانی در کرجبه گزارش خبرآنلاین Ø§Ø­Ù…د امیرآبادی این بیانه‌ی را به شرح زیر قرائت کرد:

«چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را به ملت شریف ایران تبریک می‌گوئیم. انقلاب اسلامی در چهل‌سالگی انقلاب که دوران بلوغ و کمال خویش را طی می‌کند با گرامی‌داشت دستاوردهای ارزنده‌ی انقلاب در عرصه‌های مختلف، ارزیابی دستاوردها و تقویت نقاط قوت و ترمیم کجی‌ها و کاستی‌ها را ضروری می‌دانیم. انقلابی که همه‌ی متفکران و نخبگان جریان‌های سیاسی و اقشار مختلف مردم حضور داشته و از استبداد، وابستگی و تبعیض به تنگ آمده بوده، در شکل‌گیری و پیروزی آن پشت سر امام راحل قرار گرفتند و آینده بهتر ایران بر پایه‌ی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را ترسیم کردند.

این حرکت بالنده با همدلی و وفاق ملت که رهنمود همیشگی پیشوای ملت، حضرت امام (ره) بود به انجام رسید و در دوران پس از رحلت پیشوای فقیدمان با تدبیر و خردمندی رهبر فرزانه‌ی انقلاب اسلامی تداوم یافت. اکنون در چهل سالگی این انقلاب Ø¯Ø§Ø¯Ø¨Ù†ÛŒØ§Ø¯ Ø§Ø² ملت شریف ایران دعوت می‌نمائیم در راهپیمایی Û²Û² بهمن ماه حضور آگاهانه خویش را به منصه‌ی ظهور رسانده و با تجلی وحدت و امت توطئه‌های دشمنان و بدخواهان را نقش بر آب نماید.

جا دارد ابراز تأسف خویش را در این مقطع حساس از هر حرکتی که وحدت بین آحاد مردم را خدشه‌دار می‌کند و گسست بین ملت و حاکمیت را متجلی می‌سازد، ابراز کرده و آن را محکوم نمائیم و اعتراض خویش را نسبت به حرکت وحدت Ø´Ú©Ù†Ø§Ù†Ù‡ Ø§Ù…ام جمعه‌ی محترم کرج مبنی بر لغو سخنرانی ریاست مجلس شورای اسلامی، علی لاریجانی که با دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سخنران مراسم روز پیروزی انقلاب اسلامی در کرج بودند اعلام نمائیم. این اقدام و موارد مشابهی را برای برخی دیگر از همکاران نماینده پیش آمده است را توهین به ساحت مردم و رکنرکین Ù†Ø¸Ø§Ù… و انقلاب یعنی مجلس و برگزیدگان ملت می‌دانیم و خواستار رسیدگی به این امر توسط نهادهای ذی‌ربط هستیم.»

Û²Û¹Û²Û¹

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *