دادگاه کیفری تهران وثیقه نجفی را نپذیرفت

دادگاه کیفری تهران وثیقه نجفی را نپذیرفت


صبح دیروز وکیل نجفی با مراجعه به شعبه نهم دادگاه کیفری تهران از Ù‚اضی Ø®ÙˆØ§Ø³Øª تا با پذیرفتن وثیقه مقدمات خروج وی را از Ø²Ù†Ø¯Ø§Ù† ÙØ±Ø§Ù‡Ù… کند اما قاضی کشکولی رئیس شعبه نهم این وثیقه را نپذیرفت.گودرزی وکیل نجفی در این باره گفت: البته ما دست از تلاش بر نمی‌داریم و سعی می‌کنیم در چند روز آینده سعی می کنیم مقدمات Ø¢Ø²Ø§Ø¯ÛŒ Ø§ÛŒØ´Ø§Ù† را فراهم کنیم Ø§Ù…ا به نظر می‌رسد علت نپذیرفتن این وثیقه از سوی قاضی دادگاه افکار عمومی باشد.

دادگاه کیفری تهران وثیقه نجفی را نپذیرفت

حکم Ù‚تل Ø¹Ù…دی در پرونده شهردار سابق پایتخت از سوی شعبه 41 دیوان عالی کشور نقض شد و پرونده برای رفع نقایص به شعبه نهم دادگاه کیفری برگشت داده شد. رئیس دیوان عالی کشور در این باره گفت: دیوان در نوع قتل تردید کرده است، اما نجفی را Ù‚اتل Ù…ی‌داند و باید یکسری ابهام‌ها و نقص‌ها در پرونده برطرف شود.

مرتضوی مقدم گفت: عمده ابهامی که در این پرونده بوده، این است که گلوله‌ای که در بدن مقتوله یافت شده تغییر شکل پیدا کرده و این شائبه مطرح است که شاید گلوله به دیوار خورده و کمانه کرده و سپس به بدن مقتوله برگشته باشد که اگر این موضوع اثبات شود قتل غیر عمد محسوب و به لحاظ مجازات جنبه عمومی Ø¬Ø±Ù… ØªØ®ÙÛŒÙ داده می‌شود. از نظر دیوان، رسیدگی دادگاه ناقص است و ما در عمدی بودن قتل تردید داریم.

روز 7 خرداد امسال میترا استاد همسر دوم محمد علی نجفی در خانه‌شان واقع در سعادت آباد با شلیک گلوله کشته شد و عصر همان روز نیز نجفی با مراجعه به Ù¾Ù„یس Ø¢Ú¯Ø§Ù‡ÛŒ به قتل همسرش اعتراف کرد و بازداشت شد.

Û²Û³Û²Û³

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *