درد و دل یک بازیگر با کیهان

درد و دل یک بازیگر با کیهانمحمد آزادی مهربانی، تهیه‌کننده و بازیگر سینما و تلویزیون که در بستر بیماری به‌سر می‌برد و درحالی که به سختی تکلم می‌کرد Ú¯ÙØª: بنده از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با علاقه و اعتقاد وارد عرصه سینما شدم و تمام فعالیت‌های من نیز در آثار انقلابی و ارزشی بوده است. ازجمله «میرزا کوچک‌خان»، «ترن»، «سردار جنگل» و… بنده مدتی جبهه بودم و دو برادرم هم در دوران دفاع مقدس شهید شدند. من تمام سرمایه زندگی خودم را در خدمت تولید آثار انقلابی هزینه کردم، اما الان که در بستر بیماری هستم و یکی از کارگردان‌ها، پولم را خورده و رفته، هیچ‌کس رسیدگی نمی‌کند.

وی با بیان اینکه حدود پنج سال است که سکته کرده و خانه‌نشین شده است، افزود: ناراحت نیستم، برای اعتقاداتم کار کردم و وظیفه‌ام را برای این انقلاب انجام دادم، اما این روا نیست امروز که دچار این وضعیت شده‌ام، هیچ‌کس سراغی از من نمی‌گیرد و حتی از حقوقم دفاع نمی‌شود. 

آزادی مهربانی تأکید کرد: حتی خانه سینما هم که وظیفه‌ای صنفی به عهده‌دارد، از من که با هزینه شخصی خودم و بدون حمایت ارگان‌ها و نهادها فیلم می‌ساختم، هیچ حمایتی نکرده است و حتی سراغی هم از من نگرفتند.

Û²Û´Û±Û²Û´Û±

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *