دلیل شکست استقلال و پرسپولیس چه بود؟

دلیل شکست استقلال و پرسپولیس چه بود؟


سعید Ù…راغه‌چیان Ø¯Ø±Ø¨Ø§Ø±Ù‡ شکست استقلال مقابل الهلال و کاهش شانس صعود این تیم به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: به نظرم استقلال از سه بازیکن خارجی خود به خوبی بهره نبرد.ایسما، Ù¾Ø§ØªÙˆØ³ÛŒ Ùˆ باید کنار هم قرار بگیرند. اگر از ابتدا این سه بازیکن بازی می‌کردند، شرایط بهتر بود. بعد از Û±Û° Ù†ÙØ±Ù‡ Ø´Ø¯Ù† الهلال، استقلال می‌توانست با کارهای ترکیبی و شوت از راه دور به گل برسد.

وی خاطرنشان کرد: آفسایدگیری بازیکنان الهلال کمک زیادی به این تیم کرد. استقلال می‌توانست با جلو کشیدن هافبک‌ها از تله آفساید الهلال فرار کند. متأسفانه هافبک‌های توانایی ارسال پاس در عمق را نداشتند. تعویض بازی هم به خوبی صورت نگرفت. از طرفی بیشتر توپ‌گیری بازیکنان استقلال با استفاده از خطا بود.

مدافع سال‌های دور استقلال یادآور شد: استقلال دو هفته قبل با الهلال بازی کرده بود و شناخت لازم را از این تیم داشت اما بازیکنان استقلال بارها از بازیکنان این تیم دریبل خوردند. هافبک‌های الهلال سوار بر بازی بودند و خیلی راحت از عمق خط دفاعی استقلال با حسینی تک به تک شدند. حسینی هم به جز گلی که خورد، روی هم رفته بد کار نکرد.

مراغه‌چیان Ú¯ÙØª: فاصله خط دفاع و خط هافبک ما زیاد بود. بازیکنان الهلال خیلی راحت توپ را گرفتند و با خط دفاعی تک به تک شدند. حمل توپ در بین بازیکنان ما به آن صورت خوب نبود. حتی از Ù‚ائدی Ù‡Ù… چیزی ندیدیم. یک Ø³Ø§Ù†ØªØ± Ø®ÙˆØ¨ هم انجام نشد.

وی با انتقاد از فشردگی مسابقات نمایندگان ایران در آسیا، اظهار کرد: به نظرم تیم‌های ما خسته هستند. نمی‌دانم چرا مسابقات تا این حد فشرده است. مگر چه عجله‌ای وجود دارد؟ در نتیجه استقلال و پرسپولیس مقابل رقبای خود شکست خوردند. البته ذوب آهن کادر فنی خوبی دارد و خودش را پیدا کرده است ولی در مرحله بعد کارش سخت‌تر است.

مدافع سابق استقلال تاکید کرد: کار تمام نشده است. نمایندگان ایران می‌توانند با خودباوری و با انگیزه زیاد مقابل تیم‌های دیگر به برد برسند و به مرحله بعد صعود کنند. مطمئناً با توجه به برگزاری مرحله حذفی در فصل آتی، نتایج بهتری را کسب می‌کنیم.

6060

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *