دو دلیل ویژه کی‌روش برای استفاده از فرمول وینفرد شفری درباره وریا!

دو دلیل ویژه کی‌روش برای استفاده از فرمول وینفرد شفری درباره وریا!



به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در روزی که علیرضا جهانبخش از روی سکوها بازی تیم ملی ایران را نگاه می‌کرد و هنوز شرایط سلامتی‌اش مشخص نیست، کارلوس کی روش از وریا غفوری جای او در زمین استفاده کرد. ÙˆØ±ÛŒØ§ غفوری فصل قبل در هفته های پایانی در پست وینگر راست بازی کرد و کی روش به دلیل آنچه تغییر پست او خوانده بود این بازیکن را از لیست مسافران جام جهانی خط زد. 

اتفاقاتی که انتقادات بسیاری به همراه داشت اما گزینه اصلی کیروش برای آن پست علیرضا جهانبخش بود. این بارهم وریا برای دفاع راست دعوت کرده بود اما آسیب دیدگی ستاره لستر شاید وریا را فیکس این پست در جام ملتها کند.

غفوری در این فصل هم در چند بازی در پست وینگر راست بازی کرد اما کی روش نه تنها نام او را خط نزد، بلکه ترجیح داد در بازی دوستانه امشب برابر فلسطین از این بازیکن در پست وینگر راست استفاده کند، همان پستی که شفر اعتقاد دارد در آن کارآیی بیشتری دارد.

وریا غفوری در بازی با فلسطین از دقیقه 60 وارد زمین شد و در پست وینگر راست بازی کرد، تصمیمی که می تواند به این معنا باشد که کی روش قصد تعویض پست او را دارد.

چنانچه علیرضا به آمادگی کامل نرسد، اگرچه کی روش بعید است او را کنار بگذارد آن وقت احتمالا از دفاع ها کم می کند و وریا را در اولویت قرار می دهد و شانس پژمان منتظری برای ماندن در جام ملتها به حداقل می رسد و به ازای جام جهانی که پژمان جای وریا را گرفت ، این بار کی روش روی نام کاپیتان تیمش قلم قرمز می کشد!

Û´Û±Û´Û±

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *