دژاگه: منتظر قهرمانی در جام ملت‌ها هستیم اما آسان نیست

دژاگه: منتظر قهرمانی در جام ملت‌ها هستیم اما آسان نیستبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اشکان دژاگه در حاشیه تمرینات تیم ملی فوتبال ایران در قطر در جمع خبرنگاران گفت: چمن‌های خوبی در قطر هست امکانات خوبی اینجا داریم. یک هفته در هوای خوب تمرین کردیم و بازیکنان همگی هم سرحال بودند. تفاوت تمرین با این امکانات مشخص است. فلسطین تیمی است که می‌تواند ما را خیلی اذیت کند. خوب فوتبال بازی می‌کند. پیشرفت خوبی کرده و حریف خوبی است.

وی افزود: همه دوست دارند جام را ببرند و هر روز به فکر جام ملت‌ها هستیم و اینکه بتوانیم همه مردم را خوشحال کنیم. منتظر قهرمانی در این جام هستیم اما آسان نیست. بازی در یک کشور عربی برگزار می‌شود و برای تیم‌هایی مثل قطر و امارات در خانه خودشان است. ما تیمی قدرتمند داریم. خیلی از تیم ها به بازی دوستانه ما با فلسطین و قطر نگاه می‌کنند. می‌خواهیم بگوییم آماده هستیم و تلاش می‌کنیم.

دژاگه در مورد اینکه کی روش می گوید حضور سه تیم در نیمه نهایی قطعی است و این حرف ها باعث انتقاد از کی روش شده، گفت: تیم‌های ژاپن، کره جنوبی و استرالیا همیشه قوی بوده اند و قوی هستند و در جام ملت‌های قبلی هم ژاپن و استرالیا به فینال آمدند و این مرتبه هم مدعی قهرمانی هستند ولی ما هم نشان دادیم در جام جهانی که تیمی قدرتمند هستیم و برای قهرمانی می‌رویم اما به نظرم کی روش حرفش درست است. این سه تیم می‌توانند به نیمه نهایی بیایند اما تیم های عربی هم قدرتمند هستند و بازی در کشور امارات برگزار می شود.

256 43

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *