روایتی جذاب از یک واقعه به یاد ماندنی؛پیرمردهایی غرغرو که هنوز سر استقلال و پرسپولیس دعوا می‌کنند

روایتی جذاب از یک واقعه به یاد ماندنی؛پیرمردهایی غرغرو که هنوز سر استقلال و پرسپولیس دعوا می‌کنند


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پژمان راهبر سردبیر سایت ورزش سه با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش، نگاهی متفاوت به ماجرای پخش بازی امروز کاشیما-پرسپولیس در مدارس سراسر کشور داشته است.

 “تو زیبایی” روایتی است از یک دیدار اتفاقی. تلاقی دو نگاه در مترو و عشقی که ناگهان سینه را پر می کند. امروز، مشاهده این عکس ها روزم را ساخت . مثل آنجایی که توی ترجیع بند (یور بیتیفول) و تاکیدش . مثل این نگاه های مشتاق وخیره ، این هیجان خالص خوشرنگ و این شوری که ایجادش فقط از فوتبال برمی آید.
اینها ، آنهایی که کلاس ریاضی و املا و انشایشان رفت به پای نیمه نهایی آسیا و یادمان آوردند که حتی اگر دوست داشتی کاشیما با گلزنی بازی را از پرسپولیس ببرد،دشت افشانی روی نیمکت های کلاس آنقدر دوستانه که انگار آدمهای حسابی تصمیم به تحمل هم گرفته اند.با صورتهای قشنگ ناراحتشان که اگرچه سرخ از اندوه شکست اما همراه با بارقه امیدی برای بازگشت.دختر و پسر در دهات دور دست کنار هم ، که هرچه هست ، حتی اگر آن صفحه کوچک موبایل معلم ، با هم و مساوی. 
کار نویسنده اغراق است اما من دوست دارم رویا پرداز و خوش خیال فکر کنم به روزی که این بچه ها قد کشیده اند و کنار هم آواز می خوانند و بدون محدودیت جنسی ورزشگاه می روند تفاوت شان در سرخ و آبی ، مثل امروز مترادف با بذل کلمات زشت نیست.آن روز لابد این بچه ها عکس ما را زده اند به دیوار جدیدترین سوشال مدیای زمان خودشان که پیرمردهای غرغرو هنوز سر استقلال و پرسپولیس دعوا می کنند.”

254 251

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *