زیدان: رونالدو یکی از اسطوره‌های رئال است/ من عاشق پرز هستم

زیدان: رونالدو یکی از اسطوره‌های رئال است/ من عاشق پرز هستم


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امروز روزی شوکه کننده برای هواداران رئال مادرید بود. زین الدین زیدان پس از ده ماه دوباره به این تیم بازگشت و قراردادش را به گونه ای امضا کرد که شاید هواداران رئال را برای حضوری طولانی آماده کرده باشد. او در Ù†Ø´Ø³Øª خبری بازگشتش به مادرید گفت: «خیلی خوشحالم که به رئال بازگشتم. این مهمترین حقیقت Ø§Ø³Øª. از بازگشت به خانه خوشحالم. می خواهم رئال مادرید را به جایگاه اصلی اش بازگردانم. از ÙØ±Ø¯Ø§ برای رسیدن به این هدف تلاش می کنم. احساس خوبی دارم.  خوشحالم که دوباره با این باشگاه بزرگ و این بازیکنان Ú©Ø§Ø± می کنم.»

او در ادامه گفت: «از رئال رفتم چون احساس می کردم این تیم به تغییر نیاز دارد. حالا بازگشته ام Ú†ÙˆÙ† رییس Ø¨Ø§Ø´Ú¯Ø§Ù‡ با من تماس گرفت. Ù…Ù† عاشق رئال مادرید و پرز هستم. مربیگری یک مسئله Ø§Ø³Øª و مربیگری در رئال مادرید مسئله دیگری Ø§Ø³Øª. من تجربه مربیگری در این باشگاه را دارم و می دانم که از چه چیزی حرف می زنم. Ù†Ù…ÛŒ خواهم کارهای خوبی که این سال ها انجام دادیم را فراموش کنیم و البته نباید کارهای ناامیدکننده Ø±Ø§ هم فراموش کنیم. فصل پیش در کوپا دل ری و لالیگا شکست خوردیم اما قهرمان اروپا شدیم. زمانی که جام های زیادی می برید طبیعی است که برای مدتی هم دچار افت شوید. این فصل اوضاع خوب پیش نرفت. چون Ø¯Ø± فوتبال Ù‡Ù…یشه پیروز نیستید Ùˆ گاهی اوقات باید تغییر را قبول کرد. کسی را سرزنش نمی کنم. لوپتگی و سولاری نهایت تلاش خودشان را کردند. قطعا طی سال های آتی تغییراتی خواهیم داشت. فعلا تصمیمی گرفته نشده است. من با Ø¨Ø§Ø´Ú¯Ø§Ù‡ باید در این مورد صحبت کنیم. امروز زمان صحبت درباره این چیزها نیست. اهل حرف زدن بی دلیل Ù†ÛŒØ³ØªÙ…. در ده ماه گذشته هیچ مصاحبه ای نکردم. وقتی Ù¾Ø±Ø² با من تماس گرفت نتوانستم پاسخ منفی دهم. شاید اگر مدتی پیش تماس می گرفت، باز هم پاسخ منفی می دادم. Ø§Ù…ا الان احساس دیگری داشتم. Ø±ÙØªÙ† من تصمیم درستی بود. بازیکنان و ØªÛŒÙ… به تغییر نیاز داشت. در این مدت پیشنهادات زیادی داشتم اما تصمیم گرفتم به زندگی در Ù…ادرید ادامه دهم. برای سال های آینده هیجان زیادی دارم. چالش بزرگی داریم اما بابت این چالش و همچنین بازگشت به عرصه مربیگری احساس هیجان می کنم.»

او درباره بازگشت رونالدو گفت: «الان وقت صحبت درباره این چیزها نیست. Ø±ÙˆÙ†Ø§Ù„دو یکی از اسطوره های رئال است اما امروز زمان حرف زدن در مورد او نیست. فعلا به Û±Û± بازی باقی مانده فکر می کنم و علاقه ای به صحبت درباره تابستان و خرید بازیکن ندارم. در زمان مناسب تصمیم خواهیم گرفت.»

41255

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *