زکی‌پور: اهل خرج کردن در اینستاگرام نیستم/ خود شفر گفت تو مقصر نبودی

زکی‌پور: اهل خرج کردن در اینستاگرام نیستم/ خود شفر گفت تو مقصر نبودیمیلاد زکی‌پور در گفت‌وگو با روزنامه خبرورزشی معتقد بود روی گل تراکتورسازی به هیچ‌وجه مقصر نبوده است.

چه اتفاقی افتاد که به تراکتورسازی باختید؟
ما خیلی خوب بازی کردیم. اگر از موقعیت‌های‌مان استفاده درست می‌بردیم حتماً بازی را با برد یا حداقل تساوی تمام می‌کردیم.

پس از باخت، خیلی‌ها علیه خط دفاعی استقلال انتقاد کردند و تو را مقصر به ثمر رسیدن گل دژاگه دانستند؟
این درست نیست. اولاً باید بگویم آن‌هایی که در این چند روز به هر طریقی که توانستند علیه من نوشتند و مرا دلیل شکست تیم عنوان کردند، همان‌هایی بودند که ۶، ۷ روز پیش، تعاریفی از من می‌کردند که بعضی از آن‌ها را خودم هم باور نمی‌کردم. می‌گفتند سرعت انفجاری من در استارتی که برای گل به پیکان زدم با یوسین بولت (رکورددار جاماییکایی دوی سرعت دنیا) برابری می‌کرد ولی همان افراد که متأسفانه چیزی از فوتبال نمی‌دانند و یک بار این ورزش را انجام نداده‌اند، هرچه لایق خودشان بوده را در اینستاگرام به من نسبت داده‌اند.

شفر درباره گل دژاگه چه گفت؟ چون توپ در میانه زمین لو رفت؛ جایی که علی کریمی و داریوش شجاعیان بازی می‌کردند
متأسفانه کسی از کار تاکتیکی تیم ما خبر ندارد و فقط دوست دارند انتقاد کنند و حرف بزنند. بعد هم که یک نفر یک انتقاد اشتباه را انجام می‌دهد بقیه آن را تأیید می‌کنند و اصلاً دنبال درست یا غلط بودنش نمی‌روند.

شفر چه گفت؟
او که سرمربی تیم است، به من گفت تو اصلاً مقصر نبودی. سؤال من از منتقدان این است که وقتی استقلال در کل نیم‌فصل اول یک گل از جناح چپ دریافت نکرد، کجا بودند؟ چه اتفاقی برای استقلال رخ داده که بین ۱۶ تیم لیگ برتری کمترین گل خورده را دارد؟ ۷ گل در ۱۷ بازی یعنی هر بازی کمتر از نیم گل! آن وقت باید به این شکل به آرمین سهرابیان و یا من حمله شود؟ راموس (کاپیتان ملی‌پوش رئال‌مادرید) هر دو بازی در میان سوتی می‌دهد آن وقت مدافعان استقلال حق ندارند در ۱۷ بازی یک بار دچار اشتباه شوند؟ تازه هر کسی که صحنه گل را ببیند، متوجه می‌شود تیم روی حمله بود که توپ لو رفت.

با این شرایط فکر می‌کنی در این دیدار در ترکیب استقلال قرار بگیری؟
من همیشه برای بازی در ترکیب استقلال آمادگی لازم را دارم و هر زمان شفر صلاح بداند با قدرت بهترین بازی‌ام را برای استقلال به نمایش می‌گذارم. تابع کادر فنی هستم.

از مشکلات مالی چه خبر؟
به هر حال همه تیم‌ها با این مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنند و در تیم ما هم کاپیتان‌ها به جای سایر بازیکنان صحبت می‌کنند.

ظاهراً درباره اینستاگرام دل‌خور هستی؟
خیلی افراد هستند که با کمی هزینه در این فضا برای خودشان محبوبیت و فالوور جور می‌کنند تا هم معروف‌تر شوند و هم کسی به این شکل از آن‌ها انتقاد نکند ولی من اهل این کارها نیستم. من حامی ندارم و روی پای خودم ایستاده‌ام. شکر خدا در این فصل پس از وریا غفوری با ۱۶ بازی، من با ۱۵ حضور از نظر تعداد و دقایق بازی دومین نفر در تیم هستم. در دو بازی که نبودم هم یک‌بار ۴ کارته و یک دیدار محروم بودم.

بازی با پارس جنوبی جم را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟
مسابقات دور برگشت همه مهم و سرنوشت‌ساز هستند. ما ناامید نیستیم و ان‌شاءالله در این دیدار با همراهی هواداران‌مان بهترین نتیجه را می‌گیریم تا ضمن جبران باخت دور رفت فاصله‌مان با تیم‌های بالای جدول را در همین اندازه نگه داریم و کم‌کم به آن‌ها برسیم.

این مطلب را هم ببینید: معلوم نیست گونسالوس را از کجا آورده‌اند!

43503

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *