سارق استخرهای پایتخت به دام افتاد

سارق استخرهای پایتخت به دام افتادبا توجه به شکایت‌های مردمی مبنی بر وقوع سرقت در استخرهای پایتخت، پرونده‌ای در این خصوص تشکیل شد و رسیدگی به آن در دستور کار ماموران پلیس پیشگیری پایتخت قرار گرفت.

با رصد اطلاعاتی و بررسی تصاویر به دست آمده در محل سرقت، سارق سابقه دار توسط ماموران شناسایی و در یک عملیات نسبت به دستگیری وی اقدام شد.

 Ø¨Ø§ توجه به شناسایی سارق توسط شاکیان پرونده، وی به انجام سرقت کارت‌های بانکی، تلفن همراه و ساعت و کیف پول شهروندان اعتراف کرد؛ در مجموع ارزش مالی اموال مسروقه بالغ بر 500 میلیون تومان برآورد شد.

سرهنگ کیوان ظهیری رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با اعلام خبر فوق به نحوه عملکرد این سارق پرداخت و گفت: سارق در زمان ورود به استخر در کنار شهروندانی که  در حال پرداخت مبلغ ورودی به استخر و تهیه بلیط بودند، می‌ایستاد و رمز کارت بانکی آنها را به خاطر می‌سپرد؛ در ادامه نیز وقتی که افراد مشغول شنا بودند به سراغ کمد محتویات لوازم مشتریان رفته و نسبت به سرقت وسایل اقدام می‌کرد.  

سرهنگ ظهیری با بیان اینکه شهروندان در زمان خرید، رمز کارت بانکی خود را به فروشندگان و متصدیان مراکزی که به آنجا مراجعه می‌کنند اعلام نکنند، خاطرنشان کرد: بهتر است شهروندان در زمان پرداخت وجه و تسویه حساب با فروشگاه‌های خرید، خودشان رمز بانکی خود را وارد کنند تا با مشکلاتی این چنینی مواجه نشوند.

4242

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *