سردار غیب پرور: وظیفه جوان بسیجی ورود جانانه به فضای مجازی است/چرا فضای مجازی باید دست صهیونیست‌ها باشد؟

سردار غیب پرور: وظیفه جوان بسیجی ورود جانانه به فضای مجازی است/چرا فضای مجازی باید دست صهیونیست‌ها باشد؟سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در  اختتامیه اولین گردهمایی ملی فضای مجازی بسیج با بیان اینکه ÙØ¶Ø§ÛŒ مجازی به تعبیری قتلگاه جوانان بوده و واقعیتی است که نمی‌توان از آن فرار کرد گفت:سال‌های متمادی است که ما به فضای مجازی به عنوان عرصه‌ای تاریک و ناامیدکننده نگاه کرده‌ایم.

غیب‌پرور اظهار کرد: هنر آن است که تهدید را به فرصت تبدیل کنیم و چراغی را در تاریکی به نفع خودمان روشن کنیم. یک دعوت ساده قریب به هزار نفر از جوان‌های مومن انقلابی پای کار در تهران جمع شدند. امکان اینکه همه عزیزان به تهران بیایند نبود اما کشور ما ظرفیت بی‌بدیلی دارد.

وی افزود:  چرا ما باید از این فضا دل بکنیم؟ چرا این فضا باید دست صهیونیست‌ها باشد؟ چرا باید کاسب‌های سیاسی از این فضا بر علیه ملت‌ها و دین خدا استفاده کنند؟ وظیفه جوانان بسیجی است که ورود جانانه‌ای به فضای مجازی پیدا کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: بچه‌های ما باید سواد فضای مجازیشان را ارتقاء دهند. من در جریانم که از چند ماه قبل تلاش کرده‌اید اما آن زمانی که شما یک شبکه کارآمد و فعال ایجاد کردید، یعنی تازه می‌خواهیم گام اول را برداریم. بسیاری از ادامه پیدا کردن این‌گونه گردهمایی‌ها نگران هستند اما باید بگویم زمانی که نتوانیم این روند خوبمان را ادامه دهیم، روز افول و نابودی ماست.

غیب‌پرور با تشبیه این فضا با جنگ تحملی گفت: در شب‌ عملیات مشکل ما این بود که بچه‌ها به خاطر تاریکی و حجم زیاد آتش یکدیگر را گم می‌کردند. کسانی در آن زمان موفق بودند که دوستانشان را در تاریکی پیدا می‌کردند.

وی اضافه کرد: مشکل امروز ما فقدان نیروی کارآمد در فضای مجازی نیست بلکه مشکل این است که بچه‌های خوب ما نمی‌توانند یکدیگر را پیدا کنند و هم‌افزایی نداریم. ما به عنوان بسیج نمی‌توانیم یک جبهه متحد و قوی تشکیل دهیم؟

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: امروز باید به جوانان مهلت دهیم تا حرکتی تهاجمی داشته باشند و برنامه‌ریزی کنند. استمرار در این فعالیت نیز از دغدغه‌ها و مطالبات ماست. شما هم از ما مطالبه حمایت دارید که آن را هم انجام می‌دهیم.

2929

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *