سردار وحیدی: گرفتاران از دفتر آیت‌الله هاشمی شاهرودی دست خالی بازنمی‌گشتند

سردار وحیدی: گرفتاران از دفتر آیت‌الله هاشمی شاهرودی دست خالی بازنمی‌گشتندسردار احمد وحیدی در حاشیه مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی شاهرودی در جمع خبرنگاران گفت: ایشان اخلاق بسیار کریمه‌ای داشتند و از این جهت بسیار جاذب بودند. نکته بعدی خردمندی و تیزهوشی و ذکاوت ایشان بود که ما این مهم را در جلسات و از نوع بحث ایشان راجع به موضوعات کاملا درک می‌کردیم.

وزیر دفاع دولت دهم گفت: مساله بعد ولایتمداری ایشان بود که انصافا به موضوع ولایت ایمان عقلی داشتند و در راه استحکام این نظریه مبارک و فکر مبارک اقدام جدی می‌کردند. ویژگی دیگر ایشان تلاش برای نشر معارف اهل بیت بود و در این زمینه هم فعالیت‌های مختلفی داشتند و در عین حال خودشان به عنوان یک مخلص و عزادار اهل بیت در مراسمات حضور داشتند و در حالی که خود ایشان ÛŒÚ© مجتهد عالی قدر بودند اما در این حوزه به هیچ عنوان Ú©Ù… نمی‌گذاشتند.

وی افزود: آیت الله شاهرودی بارها شانه‌های خودشان را زیر بار مسئولیت می‌دادند و اخلاق کریمه و حسنه‌ای داشتند. به مسائل و مشکلات  محرومان خیلی توجه داشتند. کسانی که مشکل و گرفتاری داشتند معمولا وقتی به Ø§ÛŒØ´Ø§Ù† و دفتر ایشان مراجعه می‌کردند، دست پر بر می‌گشتند. از همه این‌ها بالاتر ولایتمداری و اعتقاد ایشان به ولایت بود. این وجوه شخصیتی چند بعدی ایشان موجب شده بود که اکثر افراد Ø¨Ù‡ ایشان علاقه داشته باشند و از ایشان الهام بگیرند.

2929

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *