طرح گازرسانی به ۳۴۱ روستای لرستان در حال اجراست

طرح گازرسانی به ۳۴۱ روستای لرستان در حال اجراستبه گزارش خبرآنلاین لرستان ، غلامرضا لطفعلیان گفت : در سال جاری ،گازرسانی به روستاها اولویت نخست شرکت گاز استان می باشد و در همین راستا طرح گازرسانی به ۳۴۱ روستا در سال جاری و از محل بند ق تبصره ۲ بودجه سال ۱۳۹۳ کل کشور در حال اجرا می باشد .
وی افزود : با گازرسانی به این تعداد روستا که در شهرستانهای مختلف استان قرار دارند بیش از ۱۷ هزار خانوار روستایی از نعمت گاز بهره مند خواهند شد .
لطفعلیان خاطرنشان کرد که در همین راستا کار گازرسانی به ۴۵ روستای دیگر استان مراحل انتخاب پیمانکار را می گذرانند و در آینده گازرسانی به این روستاها اجرایی خواهد شد .

تلاش مجموعه گاز استان و رضایتمندی هم استانی ها
مدیر عامل شرکت گاز لرستان با بیان اینکه در سالهای اخیر تمام توان کارکنان در خدمت اهداف شرکت گاز استان بوده و تلاش مجموعه شرکت گاز لرستان موجب رضایت هم استانیهای عزیز شده افزود : رضایت مردم بزرگترین پاداشی بوده که شرکت گاز لرستان دریافت داشته و به آن مفتخر است .
مهندس لطفعلیان گفت : در حال حاضر بیش از ۹۹.۵ درصد جمعیت شهری استان از نعمت گاز بهره مند هستند و ۸۶ درصد جمعیت روستائی نیز از گاز استفاده می کنند که طی امسال و سال آینده با گازرسانی به شمار بیشتری از روستاهای استان این رقم از حد استاندارد کشوری فراتر خواهد رفت .

46

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *