عزل پیمانکاران خاطی شهرداری در موضوع حذف نام شهدا

عزل پیمانکاران خاطی شهرداری در موضوع حذف نام شهدابه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مشاور شهردار و رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران روز پنجشنبه اعلام کرد: نباید سهو و بی‌دقتی ماموران خاطی باعث ایجاد نگرانی برای شهروندان در مساله ملی و دینی اعتلای نام و یاد شهدای گرانقدر شود.

غلامحسین محمدی در توئیتر نوشت: Ø´Ù‡Ø±Ø¯Ø§Ø± تهران در بخشنامه‌ای بار دیگر بر حفظ و اعتلای نام شهدای گرانقدر در نامگذاری‌ها و رفع اشکالات احتمالی در تابلوهای نصب شده در اماکن و معابر تاکید کرد؛ Ù‡Ù…انطور که پیش از گفتیم این کمترین دین ما به ایثار شهدای والامقام است.

او اخیرا از دستور شهردار تهران در حفظ نام شهدا بر تارک خیابانها و معابر شهر تهران خبر داده بود. موضوع عنوان شهدا در تابلو معابر شهر تهران از چندی پیش خبرساز بوده و شهرداری ØªÙ‡Ø±Ø§Ù† فراخوان عمومی داده تا شهروندان در صورت مشاهده تابلوهایی که نام شهدا مخدوش شده را از طریق سامانه Û±Û³Û· گزارش کنند.

مسئولان شهری به دنبال بررسی ها Ø§Ø¹Ù„ام کرده‌اند تنها تعداد بسیار محدودی از تابلوها بوده که در برخی مناطق عنوان شهید آنها یا در نتیجه آفتاب‌دیدگی و دیگر عوامل پاک شده یا به علت سهل‌انگاری پیمانکار در سال‌های گذشته حذف و بررسی‌ها برای ترمیم آنها شروع شده است.

Û´Û·Û²Û³Û±

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *