عذرخواهی صداوسیمای کردستان از مخاطبان به خاطر توهین در یک برنامه زنده

عذرخواهی صداوسیمای کردستان از مخاطبان به خاطر توهین در یک برنامه زنده


عذرخواهی صداوسیمای کردستان از مخاطبان به خاطر توهین در یک برنامه زنده

روابط عمومی صداوسیمای مرکز کردستان در اطلاعیه‌ای به خاطر بی‌نزاکتی و بی‌اخلاقی تیپ طنز مجموعه «چریکه شه و» از مخاطبان شبکه استانی عذرخواهی کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مرکز کردستان صداوسیما در اطلاعیه‌ای با اشاره به اتفاق سهوی رخ داده در برنامه شب گذشته «چریکه شه و»، از مخاطبان عذرخواهی کرده است.

در این اطلاعیه که در خبرگزاری صدا و سیما منتشر شده، آمده است: «رویکرد صداوسیما؛ در همه برنامه‌ها رعایت عفت عمومی و اخلاق اسلامی است و از آنجا که در برنامه زنده، اشتباه فردی و تکنیکی رخ داده و قابل کنترل هم نبوده، از همه مخاطبان شبکه استانی صداوسیمای مرکز کردستان، عذرخواهی می‌کنیم. قطعا همه مخاطبان تایید می‌کنند که ترویج اخلاق حسنه و ارزش‌های اخلاقی در جامعه از اهداف کلان و ماموریت‌های رسانه ملی است و صداوسیمای مرکز کردستان هم از این امر مستثنی نیست و شبکه‌ای که ۲۴ ساعت برنامه پخش می‌کند و بخش زیادی از برنامه‌های آن زنده است، نمی‌تواند از کژی، کاستی و نقصان مبرا باشد.

به همین دلیل بی نزاکتی و بی اخلاقی فردی را نباید به تمام یک سازمان تعمیم داد و بدون شک ناراحتی کارکنان صداوسیمای مرکز کردستان، از این بی نزاکتی، کمتر از شما مخاطبان گرامی نیست.»

در خبر خبرگزاری صدا و سیما، هیچ توضیحی درباره محتوا و چگونگی این توهین نشده است. 

ÛµÛ·Û²Û´Û³

کد خبر 1238229

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *