تامین گوشت قرمز از زمین، هوا و دریا ادامه دارد

تامین گوشت قرمز از زمین، هوا و دریا ادامه دارد


 ØªÙˆØ²ÛŒØ¹ اینترنتی گوشت قرمز یکی از روش های مناسب برای تسهیل در تامین نیاز مردم است تا با سهل ترین روش گوشت مورد نیاز خود را درب منزل تحویل بگیرند. این روش که با پیشنهاد شرکت پشتیبانی امور دام کشور کلید خورد و در ادامه به وزارت صمت برای اجرا واگذار شد با مشکلاتی همچون عدم تامین گوشت مورد نیاز این سایت ها رو به رو شد، مشکلی که به گفته مدیران شرکت پشتبانی امور دام کشور به زودی مرتفع و توزیع جریان عادی پیدا می‌کند.

گوشت

محمد جعفری ، مدیرکل تأمین دام و فرآوری محصولات دامی کشور در این خصوص Ú¯ÙØª: با برنامه ریزی های انجام شده از این پس در تامین گوشت مورد نیاز کشور به روش های که وزارت صنعت، معدن و تجارت در نظر خواهد گرفت از جمله توزیع اینترنتی وقفه ایجاد نخواهد شد.

وی با بیان اینکه تامین گوشت قرمز از تمامی راه های زمینی ، هوایی و دریایی انجام می‌شود، اظهار کرد: تامین گوشت قرمز مورد نیاز از طریق واردات به شکل منجد، گرم و زنده است.

جعفری ادامه داد: واردات به صورت های ذکر شده تا زمانی که قیمت گوشت قرمز در بازار منطقی شود ادامه پیدا می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه برنامه تنظیم بازار گوشت در سراسر کشور انجام شود، افزود: نحوه توزیع در سراسر کشور متفاوت خواهد بود و روش آن توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت تعیین خواهد شد.

به گفته مدیرکل تأمین دام و فرآوری محصولات دامی کشور؛ وظیفه ای اصلی شرکت پشتیبانی تامین گوشت قرمز است که در این زمینه تمام توان خود را به گرفته است.

جعفری یادآرو شد: شرکت پشتیبانی امور دام همچنین گوشت قرمزی که بخش خصوصی با ارز 4200 تومانی وارد می‌کند را تحویل گرفته و آن را با قیمت مصوب دولتی عرضه می‌کند.

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ مدیرکل تأمین دام و فرآوری محصولات دامی کشور پیش تر گفته بود بر اساس برنامه ریزی های انجام شده با ورود دام زنده به کشور روزانه 6 هزار رأس دام در کشتارگاه ها ذبح و 120 تن گوشت حاصل از آن به بازار عرضه می‌شود.

Û²Û²Û³Û²Û²Û³

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *