تبلیغ ترامپ برای یک کاندیدا: اگر به او رای ندهید،حامیان امریکا و مخالفان اسرائیل پیروز می شوند!

تبلیغ ترامپ برای یک کاندیدا: اگر به او رای ندهید،حامیان امریکا و مخالفان اسرائیل پیروز می شوند!


«دونالد ØªØ±Ø§Ù…پ» سه روز مانده به برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره، برای ترغیب مردم به رأی دادن به کاندیداهای مدنظر خودش، به استفاده از تقابل میان ایران و رژیم صهیونیستی روی آورد.

ترامپ Ø¯Ø± سال 2016 با سر دادن شعارهای نژادپرستانه توانست رأی جمهوری‌خواهان را به خود جلب کند؛ او از نظر تعداد تعرفه‌های رأی، مبارزه انتخاباتی را به رقیبش «هیلاری کلینتون» باخت ولی به لطف قواعد مربوط به انتخابات الکتورال، توانست پیروز این میدان باشد.

این بار ØªØ±Ø§Ù…Ù¾ Ø¨Ø±Ø§ÛŒ جلب آراء حامیان خود، باز هم ترفند «بیگانه‌هراسی» را به کار بست و از یک موضوع روز یعنی کاروان پیاده آوارگان آمریکای لاتین که به سمت مرزهای آمریکا هجوم آورده‌اند، استفاده کرد. ØªØ±Ø§Ù…Ù¾ Ø¯ÛŒØ±ÙˆØ² گفته بود که فقط کسانی را که با روشی قانونی از مبادی ورودی کشورش رد شوند، به عنوان متقاضی پناهندگی مدنظر قرار خواهد داد.

امروز شنبه اما، ØªØ±Ø§Ù…Ù¾ Ø±Ø§Ù‡Ú©Ø§Ø±ÛŒ مبتکرانه‌تر را به کار بست و پای ایران و اسرائیل را به میان کشیده است. رئیس‌جمهور آمریکا برای ترغیب اهالی نیویورک به رأی دادن به گزینه مدنظرش، در توئیتر نوشته: «اهالی نیویورک! وارد میدان شوید و به سناتور “جان ÙØ§Ø³Ùˆ” رأی بدهید. او مردی بزرگ و سخت‌کوش است. ما به شنیده شدن نظرات جان در پایتخت نیاز داریم. مخالفان او راهی میدان شده‌اند؛ آنها طرفدار ایران و ضداسرائیل هستند.»

1717

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *