خط آتش پرسپولیس همچنان بی‌خطر

خط آتش پرسپولیس همچنان بی‌خطربه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم پرسپولیس بدون تردید یکی از بازی‌های بزرگ چند فصل اخیر را با پیروزی پشت سر گذاشت تا هم خودش را در صدر جدول حفظ کند و هم اینکه اوضاع یکی از رقیبان قدر و قدرتمند خود را در مسیر قهرمانی بحرانی کند. هر چقدر پرسپولیس در این بازی در خط دفاعی و میانی خود خوب و تاثیرگذار کار کرد، اما مهره‌های تهاجمی برانکو کم فروغ و محو شده در بازی بودند.

علی علیپور، آقای گل فصل پیش لیگ برتر که از او انتظارهای زیادی می‌رود، چند هفته‌ای است که آن طراوت سابق را ندارد و در 7 هفته مانده به پایان لیگ برتر تنها 11 گل به ثمر رسانده و به احتمال زیاد با ادامه این روند آقای گلی لیگ هجدهم را به کی‌روش یا استوکس واگذار خواهد کرد. علیپور در دربی مانند بودیمیر کم اثر بود و بار سنگین این بازی بیشتر روی دوش بازیکنانی چون ترابی، نورالهی و سروش رفیعی قرار داشت که همه جای زمین حضور داشتند و جنگیدند تا پرسپولیس 3 امتیاز را به خانه ببرد. در این میان خط دفاعی پرسپولیس هم نمره قبولی گرفت؛ باوجود سانترهای پرتعداد پاتوسی که برای هر دروازه‌ای خطرناک است، این سیدجلال حسینی بود که به کمک شجاع خلیل‌زاده از آسمان پرسپولیس در آزادی به خوبی حفاظت کرد و اجازه نداد بیرانوند دچار مشکل شود.

بودیمیر کروات هم قرار بود جای منشا را پر کند اما نشان داد چندان کمک حال پرفسور و تیمش نیست و این آمار کم گل‌زده تا اینجای فصل در مقایسه با فصل گذشته، می‌تواند در ادامه راه و بازی‌های سخت آسیایی این تیم را دچار مشکل کند.

کمال کامیابی‌نیا هم در این بازی خوش شانس بود که بی‌احتیاطی‌اش در محوطه جریمه با چیپ بدموقع اسماعیلی همراه شد تا امتیازهای حساس این نبرد بزرگ از دستان برانکو خارج نشود. کمال در این بازی یکی، دو بار دیگر توپ را از دست داد که می‌توانست حسابی تیمش را در مقابل ضدحمله‌های برق‌آسا و خطرناک ستاره‌های آفریقایی استقلال دچار مشکل کند.

256 43

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *