خط دومداره تقویت برق در شهرستان رومشگان به بهره برداری رسید

خط دومداره تقویت برق در شهرستان رومشگان به بهره برداری رسیدبه گزارش خبرآنلاین لرستان ، در این مراسم که با حضور مهندس هادی چگنی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مهندس خودنیا مدیرعامل برق استان وجمعی از مدیران ارشد استان و مسئولین شهرستانی برگزار گردید،بهره برداری از خط دومداره تقویت برق شهرستان رومشکان صورت گرفت.

 Ù…دیرعامل برق استان در این زمینه با اشاره به افزایش تعداد مشترکان به Û±Û± هزار مشترک در سال Û¹Û· و به تبع آن افزایش مصرف برق اظهار داشت: توسعه روز افزون شهر و روستا بعنوان یک اصل در برنامه سازمان های خدمات رسان گنجانده شده و الزامأ می بایست برای تأمین رفاه مناطق توسعه یافته نوع خدمات خود را در اسرع وقت به آحاد جامعه ارزانی دارند.

فریدون خودنیا گفت: شهرستان رومشکان طی چند سال اخیر گسترش چشمگیری داشته و ساخت و سازها ی جدید نیز روند  افزایش مصرف را تحکیم بخشیده که راهی جز تقویت شبکه های توزیع وجود نداشت.

احداث شبکه دومداره ای به طول ۹.۵ کیلومتر به رومشگان

وی ابراز داشت: جهت پایداری انرژی تحویل و تقویت آن شبکه دومداره ای به طول ۹.۵ کیلومتر از پست ۶۳ کیلو ولت رومشکان به مرکز شهرستان احداث و ضعف ولتاژ مشترکین را برطرف نمودیم.

مهندس خودنیا گفت: این شبکه که کلأ با پایه های ۱۵ متری احداث شده، شبکه های شهری را از روستایی تفکیک نموده و علاوه بر پایداری انرژی بطرز محسوسی باعث کاهش خاموشی های با برنامه و بدون برنامه گردیده است.

وی هزینه های انجام شده جهت احداث این خط را دومیلیارد تومان اعلام نمود و گفت:با اجرای این عملیات کیفیت انرژی تحویلی به مشترکین شهرستان رومشکان به مدت ۲۰ سال تضمین گردیده است

Û´Û¶

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *