شهردای ورامین فینالیست والیبال جام باشگاه‌های آسیا شد

شهردای ورامین فینالیست والیبال جام باشگاه‌های آسیا شدبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ Ø´Ù‡Ø±Ø¯Ø§Ø±ÛŒ ورامین با شکست نماینده هند به فینال جام باشگاه‌های آسیا رسید.

آرش تقوی، محمد رضی، علیرضا جلالی، پوریا فیاضی، مهرداد بابایی، پرویز پزشکی و امین رضوی ترکیب ابتدایی شهرداری در این دیدار بود.

ورامینی‌ها ست اول را خوب آغاز نکردند، اما در ادامه موفق شدند با سرویس‌های تاکتیکی به بازی برگردند و در ادامه با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ پیروز شدند.

ست دوم نیز متعلق به نماینده ایران بود و شهرداری ورامین موفق شد با یک نمایش کم اشتباه به پیروزی ۲۵ بر ۲۲ برسد تا به این ترتیب دو ست ابتدایی برای تیم محمدی راد باشد.

ست سوم را چنای هند بهتر آغاز کرد و توانست اختلاف امتیاز مناسبی ایجاد کند، اما باز هم شهرداری درامتیازات پایانی توانست اختلاف را کم کند، اما تیم هندی که نمی‌خواست بازی در ست سوم به پایان برسد، توانست در نهایت برنده این ست شود.

ست چهارم با رقابت نزدیک دو تیم آغاز شد و هر دو تیم تا امتیازات پایانی شانه به شانه یکدیگر حرکت کردند و در نهایت شهرداری ورامین با نتیجه ۲۷ بر ۲۵ به برتری رسید تا به فینال این رقابت‌ها راه پیدا کند.

شهرداری ورامین در فینال رقیب تیم پاناسونیک ژاپن شد و روز جمعه برابر این تیم قرار خواهد گرفت.

256 43

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *