فیلم | حمله زامبی‌های اینستاگرام به مجری زن برای پرسپولیس

فیلم | حمله زامبی‌های اینستاگرام به مجری زن برای پرسپولیس


فیلم | حمله زامبی‌های اینستاگرام به مجری زن برای پرسپولیس

زهره هاشمی گوینده رادیو و مجری تلویزیون پس از صحبت درباره بازی پرسپولیس با کاشیما در برنامه «کاشانه» شبکه اصفهان مورد هجوم تهدید و فحاشی افرادی قرار گرفت که خود را هوادار سپاهان می‌خوانند.

مجری سرشناس رادیو و تلویزیون اناری در دست گرفته و خیلی خوش خیال از اینکه دارد درباره یک رخداد ملی سخن می‌گوید از بازی پرسپولیس حرف زده.
زهره هاشمی در چند روز گذشته حسابی طعم گس هواداری فوتبال را چشیده است. طوری که تازه بفهمد فوتبال چه فضای رادیکالی دارد.
او برای گفتن یک جمله در برنامه کاشانه به مرحله‌ای رسیده که کامنت‌های صفحات اجتماعی اش را ببندد و پیجش را احتمالا خصوصی کند!
زامبی‌ها در کمینند
و همچنان عصیان در شبکه‌های اجتماعی و خشونت کلامی موج می‌زند و انگار در دل هر یک از هویت‌های فیکی که برای از خود به در شدن ساخته شده‌اند همه یک امیر تتلوی درون دارند.
موج حملات مجازی هر روز علیه یکی و به بهانه‌ای به راه می‌افتد. از مازیچ و لیونل مسی تا مهناز افشار و سردار آزمون یا حتی امیرمهدی ژوله!
بحث فوتبال که می‌شود دیگر این حس هواداری تندتر می‌شود. یک روز همه هواداران استقلال علیه پرسپولیس می‌شوند، روز دیگر هواداران پرسپولیس علیه یکی. عادل فردوسی‌پور هم که باشی امیر بی گزند نیستی و در امان نمی مانی. ارتش مجازی یک روز به نمایندگی از چاوشی می تازد. روزی بسیج می شود علیه کی روش. یک روز نوبت سردار می شود و حتی امیرحسین فتحی مدیر استقلال هم برای اینکه زنگ زده به پرسپولیسی‌ها خسته نباشید گفته؛ در امان نمی ماند!
کافیست کسی بگوید بالای چشم علی کریمی ابروست یا فرهاد مجیدی دقیقا چه مدرک مربیگری دارد.
کافی است بگویی وزارت ورزش بی طرف است یا طرفدار یکی از دو تیم سرخ آبی! در چشم به هم زدنی حمله آغاز می شود!
مهناز افشار هم که باشی اگر درباره پوشک بچه چیزی بگویی چنان می نوازندت که می مانی پس چه کسی می رود فیلم‌هایت را می‌بیند که می‌شود سی میلیارد تومان!
ماجرای خانم مجری
زهره هاشمی در برنامه کاشانه که برنامه ای از سیمای اصفهان است، اناری در دست داشت و برنامه اش را برای موفقیت پرسپولیس در یک بازی آسیایی ملی به پایان رساند.
او یادش نبود تیم محبوب اصفهانی‌ها سپاهان است و در فرهنگ هواداری ما چنین چیزی تعریف نشده که در اصفهان از پرسپولیس بگویند. اگرچه سپاهان خودش بازمانده شاهین اصفهان است و ریشه ای مشترک با پرسپولیس دارد.
او البته احتمالا کمی هم بدشانس بوده که بخشی از بازی سپاهان و مس کرمان در شبکه استانی پخش نشده بوده و خلاصه این ویدئو را ببینید تا بدانید بر او چه گذشته.
زهره هاشمی جدیدترین قربانی این عصبیت و تندخویی و خشونت کلامی در شبکه‌های اجتماعی است و قطعا آخرین قربانی هم نیست!

6161

کد خبر 822163

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *