فیلم | ما همایون شجریان را کامل و بی‌نقص می‌خواهیم

فیلم | ما همایون شجریان را کامل و بی‌نقص می‌خواهیمبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بنا بود این قسمت از «بیرون از کادر» هفته گذشته منتشر شود اما رویدادی سبب شد که انتشار آن به تأخیر بیفتد.

سیدعبدالجواد موسوی درباره تأخیر انتشار این قسمت که موضوع آن نقد آلبوم جدید همایون شجریان است، می‌گوید: «هفته پیش ویدئویی از همخوانی همایون شجریان کنار دختری در فضای مجازی پخش شد که بسیاری با دیدن آن متأثر شدند. ما نیز چون شما متأثر شدیم و درود فرستادیم بر جان مهربان و تابناک همایون شجریان. منتهی می‌دانید که فضای مجازی فضای بی‌رحمی است و ما با خودمان فکر کردیم که اگر این نقد الان منتشر شود آن‌ها که اصلاً گوشی برای شنیدن ندارند ما را به تخریب کردن همایون شجریان متهم می‌کنند. با این کار خواستیم مقداری از موضع تهمت دوری کنیم.»

با این تفاسیر عیان است که با نقدی جدی از اثر اخیر همایون شجریان مواجهیم. موسوی در ادامه می‌گوید: «حرف‌هایی که من زدم قدری تند و فقط از روی دوست داشتن همایون شجریان است.»

موسوی می‌گوید: «در اینکه همایون شجریان خوب می‌خواند هیچ شکی نیست. در این که او می‌تواند آهنگ‌هایی را اجرا کند که دیگران از لحاظ تکنیکی از اجرای آن عاجز هستند، هم هیچ شکی نیست. اما سهل‌انگاری‌های او در حوزه شعر و ادبیات فارسی واقعاً یک جاهایی دیگر قابل بخشیدن نیست.»

قسمت‌های دیگر «بیرون از کادر»‌ را در لینک‌های زیر دنبال کنید.

>> Ø§ÛŒâ€ŒÚ©Ø§Ø´ حاتمی‌کیا از این فیلم دفاع می‌کرد
>> Ú†Ø±Ø§ ما خانم یایا را دوست نداریم؟
>> Ú©Ø§Ø±ÛŒ که اصلاً درخور روزبه بمانی نیست
>> Ù…حسن چاوشی بازهم ما را غافلگیر کرد
>> Ø¹Ø±Ù‚‌سرد در روایت عبدالجواد موسوی در بیرون از کادر
>> Ù‡ÙˆÙ…Ù† سیدی؛ کارگردانی که هیچ‌وقت راضی نیست
>> Ú†Ø±Ø§ رضا امیرخانی شهردار تهران نشود؟
>> Ø¹ÙˆØ§Ù…Ù„ÛŒ که فیلم‌ ساختن را برای اصغر فرهادی دشوار کرده است
>> ØµØ§Ø¯Ù‚ هدایت همجنس‌گرای منفعل یا نویسنده دردمند؟

Û²Û´Û±Û²Û´Û±

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *