معاون فرهنگی سپاه:1000عنوان پایان نامه دکتری و کارشناسی ارشد برا بیانیه گام دوم انقلاب استخراج شده

معاون فرهنگی سپاه:1000عنوان پایان نامه دکتری و کارشناسی ارشد برا بیانیه گام دوم انقلاب استخراج شدهوی با بیان اینکه گفتمان مقاومت در مقابل گفتمانی است که آمریکا می خواست علیه مردم ایران تحمیل کند، ادامه داد: گفتمان مقاومت گفتمان پیشرفت است.

معاون ÙØ±Ù‡Ù†Ú¯ÛŒ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران تصریح کرد: معمولا قشر روشنفکر دانشگاهی همواره با این سوال مواجه است که آیا نظام جمهوری اسلامی ایران به وعده هایی که داده عمل کرده است یا خیر.

سردار نجات اظهار داشت: در این میان کارآمدی نظام جمهوری اسلامی ایران مطرح است و مجموعه ای کارآمد است که علی رغم موانعی که پیش می آید بتواند به وعده هایی که می دهد عمل کند.

وی افزود: مجموعه ای که اهداف و آرمان های خود را مشخص کرده باشد و در راه رسیدن به آنها در جا نزند،  Ù…جموعه ای که دست از آرمانهای خود برندارد حتی با تغییر تاکتیک ها به مسیرش ادامه دهد، آن مجموعه موفق است.

معاون ÙØ±Ù‡Ù†Ú¯ÛŒ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران Ø¨Ø§ اشاره به شعارهای ملت ایران در قبل از انقلاب با عنوان «استقلال، آزادی جمهوری اسلامی» بیان داشت: در زمان قبل از انقلاب صنایع ایران کاملا صنعتی وابسته بود اما امروز مشاهده می کنیم ایران یکی از مستقل ترین کشورهای دنیا است و هیچکدام از کشورهای دنیا نتوانسته تا کنون در ایران دستور دهد.

سردار نجات گفت: در طول هشت سال دفاع مقدس با تهدیدات آمریکا و اروپا مواجه بوده ایم و هیچکدام را برنتافته ایم و با سرعت راه خود را ادامه داده ایم و حاضر نشده ایم یک وجب از خاک ایران را به دشمن واگذار کنیم و همیشه مستقل بوده ایم.

به گفته وی، در زمان رژیم سابق ایران دو حزب ایران نوین و حزب مردم وجود داشت که همین دو حزب را محمدرضا شاه تحمل نکرد و یک حزب بنام رستاخیز ایجاد کرد اما در جامعه ایران روزنامه ها و رسانه های زیادی وجود دارند که به تمام مسئولان مملکت انتقاد می کنند.

معاون ÙØ±Ù‡Ù†Ú¯ÛŒ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با اشاره به شعار سوم انقلاب یعنی جمهوری اسلامی یادآور شد: جمهوریت به معنای انتخاب مقامات کشور از طریق برگزاری انتخابات توسط مردم است و اسلامی بودن به معنای این است کسانی که انتخاب می شوند اسلامی هستند.

نجات ادامه داد: شعار بعدی پیشرفت بوده که سرفصل های پیشرفت در جمهوری اسلامی ایران نسبت به دیگر  Ø§Ù†Ù‚لاب ها بیشتر است.

وی گفت: کشور ایران به شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» و پیشرفت پایبند بوده است و اولین شخصی که فساد اداری را در ایران را تشخیص داد مقام معظم رهبری است و در حال حاضر وظیفه دستگاه قانونی این است که سیستم ها را اصلاح کند.

معاون ÙØ±Ù‡Ù†Ú¯ÛŒ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران تاکید کرد: در حال حاضر فساد ایران وابستگی به نفت است که برای اولین بار حضرت امام خمینی(ره) به آن اشاره کرده است و در مقابل فرمول اقتصاد مقاومتی ایران فرمول عدم وابستگی اقتصاد به نفت است. اگر توانستیم در کشور اقتصاد بدون نفت را ترسیم کنیم پیشرفت خواهیم کرد.

سردار نجات افزود: Ù‡Ø± کجا شعار «ما می توانیم» بود و عزم ملت ایران جهادی بود موفق بوده ایم و هر کجا دست از این شعار برداشتیم و راه حل مشکلات کشور را در سرمایه گذاری خارجی دیدیم و کشور را از بقیه راهکارها محروم کردیم ناکارآمد بوده ایم.

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *