ملی‌پوش شمشیربازی:با سه‌هزار دلار نمی‌شود حتی یک پراید خرید

ملی‌پوش شمشیربازی:با سه‌هزار دلار نمی‌شود حتی یک پراید خریدبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ Ù…حمد رهبری با قهرمانی در تورنمنت بین المللی زنده یاد سرهنگ پور صاحب جایزه سه هزاردلاری شد. مسابقه ای که فینالش کاملا ایرانی بود. بین علی پاکدامن و محمد رهبری، اما رهبری این بار برنده شد. ملی پوش شمشیربازی بعد از دو ماه سرکردن بدون مسابقه خوشحال است شروع خوبی بعد از چند روز اردونشینی در اصفهان داشته است:«همه بچه ها آماده Ø¨ÙˆØ¯Ù†Ø¯. البته من قرعه سختی داشتم. در واقع به جز مجتبی عابدینی با همه بچه های ملی پوش بازی کردم.در جدول 8 تایی به فرزاد خوردم  Ùˆ نیمه نهایی مقابل محمد فتوحی قرار گرفتم و فینال هم حریف علی پاکدامن شدم.»

او از فینال هم راضی است:« من و علی پاکدامن در فینال خوب بازی کردیم اما جاهایی من بهتر کار کردم و بردم.»به نظر رهبری تورنمنت اصفهان از نظر مالی و روحیه شرایط  Ù…Ù„ÛŒ پوشان خوب بود:«مسابقه خیلی خوبی بود.چرا که با جایزه دلاری اش انگیزه مالی بچه ها را بالا برد و از طرفی ما هم بعداز تمرین چند روزه برای اردوی دوم به اماده شدیم. به هر حال این تورنمنت ما را به شرایط مسابقه برگرداند.»

شمشیرباز ملی پوش سابر البته به رغم مصدومیت قهرمان شده:« من با پای مصدوم قهرمان شدم. همسترینگم در اردوی اول کشیدگی پیدا کرد . البته با استراحتی که پزشکم داد، بهتر شده بودم و در مسابقه کمی به آن فشار امده که حالا با فیزیوتراپی و استراحت تا چهارشنبه وشروع اردو بهتر می شود.»

رهبری با قهرمانی در اصفهان جایزه سه هزار دلاری را صاحب شد که البته به نظر خودش مبلغی نیست:«باز خوب شد با قهرمانی جایزه سه هزار دلاری را گرفتم. هر چند پولی نیست و حتی دیگر نمی شود ،با آن پراید خرید .اما  Ø­Ø§Ù„ا باید هزار دلارش را هزینه فیزیوتراپی پایم کنم.با این هزینه ها قلبم درد می گیرد( با خنده).» او به جای فیزیوتراپی در فدراسیون پزشکی ترجیح می دهد زیر نظر فیزیوتراپ دیگری کار کند:« فدراسیون پزشکی هست اما من باید برای رفتن به آنجا که طرح است تاکسی بگیرم و کلی هزینه ام شود. Ø¨Ù†Ø§Ø¨Ø±Ø§ÛŒÙ† ترجیح می دهم همان هزینه را به فیزیوتراپ شخصی بدهم.»

رهبری خیلی امیدوار است که کار سهمیه تیمی المپیک شمشیربازی آبان ماه در مصر تمام شود:« ما در مصر همان نتیجه ششمی ÛŒØ§ هفتمی پارسال را بگیریم سهمیه تیمی ما قطعی می شود. حتی اگر در دو مسابقه دیگر هم نتیجه بدی بگیریم.»

254 251

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *