چرا فیلم‌های کمدی روز به روز مبتذل‌تر می‌شوند؟

چرا فیلم‌های کمدی روز به روز مبتذل‌تر می‌شوند؟اصغری خاطرنشان کرد: نمی‌دانم این چه استدلالی است که مدیران سینمایی در پیش گرفته‌اند، این که بخواهیم سبد اکران سینماهای کشورمان را به تنهایی در اختیار فیلم‌های کمدی قرار دهیم، باعث نابودی سینمای ایران می‌شود. قطعاً فیلم‌های کمدی هم نیاز سینمای ایران است؛‌ اما نه این که تمام ظرفیت‌های سینمای در اختیار ساخت و نمایش این فیلم‌ها قرار گیرد.

کمدی‌ها برای خنده‌گرفتن روز به روز مبتذل‌تر می‌شوند

وی افزود: اتفاقی که به مرور توسط فیلم‌های کمدی می‌افتد، این خواهد بود که این فیلم‌ها امروزه با استفاده از برخی کلمات مبتذل سعی در جذب مخاطب دارند؛‌ اما به مرور دیگر این کلمات و حرکات دیگر برای مخاطبان جذاب نخواهد بود و به همین خاطر فیلمساز مجبور می‌شود، حرکات و کلامات مبتذل‌تری را در فیلم‌هایش به کار ببرد تا برای مخاطب جذاب باشد.

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «قرارمون پارک شهر» بیان کرد: مدیران سینمایی کشورمان، درباره موضوعات مختلف سخنرانی‌های زیبایی می‌کنند؛‌ اما متاسفانه هیچکدام از این صحبت‌ها جامه عمل به تن نمی‌کنند.

اصغری درباره حمایت سینماداران از فیلم‌های کمدی گفت: سینماداران به خاطر فروش خوبی فیلم‌های کمدی، علاقه‌مند به اکران اینگونه فیلم‌ها هستند، البته نمی‌توان به آنها نیز خرده گرفت، چرا که فروش یک فیلم برای سینمادار از اهمیت بالایی برخوردار است.

Û²Û´Û±Û²Û´Û±

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *