نتایج آزمایش توپ‌های لیگ برتر سه روز دیگر اعلام می‌شود

نتایج آزمایش توپ‌های لیگ برتر سه روز دیگر اعلام می‌شودتوپ‌های دربی استار Ø¯Ø± Ù„یگ برتر فوتبال ایران Ø¨Ø³ÛŒØ§Ø± حاشیه‌ساز شده و بازیکنان و مربیان زیادی نسبت کیفیت این توپ‌ها معترض هستند.

ناظمی، نماینده انحصاری شرکت دربی استار در ایران در ابتدا بیان کرد که توپ‌ها مورد تایید فیفا است و مشکلی برای استفاده از این توپ‌ها در لیگ برتر نیست. اما صادق درودگر، رئیس سازمان اقتصادی فوتبال ایران Ú¯ÙØª: گواهینامه و شماره کدی که برای توپ‌ها است را به فیفا ارسال کرده ایم و قرار است پس از بررسی در این هفته به ما جواب بدهند. پس از دریافت جواب سعی می‌کنیم کیفیت توپ‌ها را راستی آزمایی کنیم. اگر توپ‌ها طبق نظر کارشناسان محترم، مربیان و بازیکنان عزیزمان ایرادی داشته باشند، شرکت دربی استار دنبال رفع نواقص می‌رود و اگر مشکلی نباشد با همین توپ‌ها بازی‌ها را ادامه می‌دهیم. باز هم می‌گویم اگر توپ مشکل داشته باشد اجازه نمی‌دهیم آسیبی به لیگ برسد چرا که کیفیت رقابت‌ها، نظر بازیکنان و مربیان برای ما مهم است.

به هر حال هفته گذشته، توپ‌ها برای تایید کیفیت به فیفا ارسال شد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، جواب این تست تا ۳ روز دیگر به فدراسیون فوتبالل کشورمان ارسال می‌شود و پس از آن، سازمان لیگ می‌تواند در این باره اظهار نظر کند.

لازم به ذکر است، دربی استار چند سالی است که در فوتبال ایران حضور دارد.

255 251

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *