نخستین ایستگاه یادگیری مجازی ایرانسل افتتاح شد

نخستین ایستگاه یادگیری مجازی ایرانسل افتتاح شد


به گزارش Ø±ÙˆØ§Ø¨Ø· عمومی ایرانسل، با توجه به تفاهم‌نامه امضا شده با قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه، در راستای رشد و ارتقاء توسعه فردی کارکنان وظیفه در دوره‌ خدمت سربازی و ایجاد فرصت برابر آموزش برای همگان، اولین «ایستگاه یادگیری مجازی» ایرانسل در پادگان شهدای جوادنیای قزوین در فاز آزمایشی راه‌اندازی شد.

بر این اساس از طریق «ایستگاه یادگیری Ù…جازی» که به سخت افزارهای منطبق با استانداردهای لازم Ù…جهز Ø´Ø¯Ù‡ است، دسترسی به دوره‌های آموزشی در محیط پادگان از طریق بستر امن ارتباطی ایرانسل(APN) Ø¨Ø±Ø§ÛŒ سربازان فراهم شده است.

تجهیزات مدنظر Ø§Ø² داخل پادگان به سرورهای سامانه‌های «لنز» و «دانا»ی ایرانسل ارتباط داده شده‌اند تا سربازان حاضر در این پادگان به صورت رایگان بر بستر اینترنت ایرانسل آموزش‌های لازم را ببینند.

همچنین Ø³Ø±Ø¨Ø§Ø²Ø§Ù† حاضر در این پادگان علاوه بر Ø¯Ø³ØªØ±Ø³ÛŒ به سامانه آموزشی در ایستگاه یادگیری Ù…جازی، در سایر فضاهای پادگان نیز از طریق تبلت­ها و گوشی‎­های تلفن همراه بربستر ارتباطی امن (APN)ایرانسل Ø¨Ù‡ محتوای آموزشی یادشده Ø¯Ø³ØªØ±Ø³ÛŒ Ø®ÙˆØ§Ù‡Ù†Ø¯ داشت. کارکنان وظیفه می­توانند در محیط خارج از پادگان نیز با استفاده از سیم کارت ایرانسل و گوشی تلفن همراه و یا رایانه‌های شخصی خود به این دو سامانه دسترسی داشته باشند.

نخستین ایستگاه یادگیری مجازی ایرانسل با حضور فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه، سرتیپ پاسدار سید مهدی فرحی، مدیرکل فروش سازمانی ایرانسل، محمد زیاری و جمعی از فرماندهان پادگان شهدای جوادنیا و مدیران ایرانسل در قزوین راه اندازی شد.

پیش از این در مردادماه گذشته ایرانسل و قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه یک ØªÙØ§Ù‡Ù…‌نامه همکاری Ø§Ù…ضا کرده بودند که براساس آن تلویزیون اینترنتی لنز ایرانسل و برنامه کاربردی دانا سامانه‌هایی باشند که به عنوان زیرساخت آموزشی برای ثبت نام، مطالعه و پیگیری پیشرفت دوره آموزشی در اختیار سربازان قرار بگیرند.

2121

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *