نماینده ولی فقیه در همدان: سپاه پاسداران، فرزندان رشید انقلاب اسلامی هستند

نماینده ولی فقیه در همدان: سپاه پاسداران، فرزندان رشید انقلاب اسلامی هستندبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین همدان ؛ حجت الاسلام حبیب الله شعبانی موثقی، قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست تروریست ها توسط دولت خبیث آمریکا را نشانگر عمق کینه‌ورزی، سفاهت و جهالت این رژیم و رییس جمهور آن دانست.

در این پیام که در اختیار رسانه ها قرار گرفته آمده است: سپاه پاسداران فرزند رشید انقلاب اسلام است که با پشتوانه ی عظیم الهی و مکتبی، و برخورداری از انسان هایی مخلص، فداکار، آگاه، معتقد و متعهد به مبانی اسلامی و ولایت فقیه با بهره گیری از سال ها تجربه، تخصص و بینش، امروز به صورت مجموعه ای همچون بنیان مرصوص، کشور و نظام اسلامی را تحت زعامت مقام معظم رهبری مانند دژی نفوذ ناپذیر در بر گرفته و از هر خطر و توطئه ای مصونیت بخشیده است.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از آغاز تاسیس تاکنون بیشترین ضربه را به تروریسم خطرناک در منطقه زده و این نیروی توانمند همواره در کنار ملت با گروه‌های تروریستی که متکی به حمایت‌های قدرت‌های بزرگ بوده اند به مقابله پرداخته است.

در سال‌های اخیر که تروریست‌های مورد حمایت قدرت‌های بزرگ از جمله آمریکای خبیث منطقه را به‌آتش کشیده بودند سپاه پاسداران با شجاعت و قدرت در مقابل آنها ایستاد و با تقدیم شهدایی گرانقدر امنیت و آرامش را به ملت های منطقه هدیه داد که به طور قطع این مجاهدت های سپاه از اذهان مردم مظلوم منطقه پاک نمی شود.

امروز شاهد آن هستیم آمریکای جهانخوار که دستان پلیدش به خون هزاران انسان بیگناه در سراسر جهان آلوده است و باید پاسخگوی حمایت های آشکار و پنهان خود از تروریست باشد سرخورده از شکست ها و ناکامی های خود در منزوی کردن ایران اسلامی با وقاحت و بی شرمی سپاه پاسداران را جزء گروه های تروریستی اعلام کرده است که این نشانگر عمق کینه‌ورزی، سفاهت و جهالت این رژیم و رئیس جمهور سفاک آن است.

اینجانب ضمن تبریک میلاد سراسر سعادت حضرت حسین ابن علی (ع) و روز پاسدار ، حضرت ابالفضل العباس و روز جانباز و امام سجاد (ع) و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل(ره) و شهدای گرانقدر ضمن محکوم کردن این حرکت مذبوحانه شیطان بزرگ، تاکید می نمایم سپاه پاسداران همواره در قلب مردم ایران اسلامی و ملت های مظلوم و حق طلب جای دارد و مورد حمایت آنان است.
حبیب الله شعبانی موثقی
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان

Û´Û¶

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *