چهارمین کتاب خانه سیار روستایی در چهار محال و بختیاری راه اندازی شد

چهارمین کتاب خانه سیار روستایی در چهار محال و بختیاری راه اندازی شد


چهارمین کتاب خانه سیار روستایی در چهار محال و بختیاری راه اندازی شد

همزمان با آیین افتتاح ۶۴ پروژه عمرانی لردگان در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی چهارمین کتاب خانه سیار روستایی کانون در منطقه لردگان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، این آیین با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار، نماینده مجلس شورای اسلامی، مدیر کل کانون، فرمانداران مناطق لردگان، روحانیون و مسئولان استانی برگزار شد.  
 Ø§ÛŒÙ† کتاب خانه از این پس ماهانه Û³Û° روستا در منطقه لردگان را تحت پوشش فعالیت های فرهنگی، هنری و ادبی کانون قرار خواهد داد.
بر همین اساس تاکنون یک مرکز کتابخانه سیار روستایی در شهرستان شهرکرد و یک مرکز در شهرستان کوهرنگ، یک مرکز سیار روستایی در منطقه گندمان  فعالیت داشت که با اضافه شدن روستاهای بخش لردگان در مجموع Û±Û°Û° روستا در این استان از خدمات فرهنگی کتابخانه‌ای سیار روستایی بهره‌مند شده اند.
کتابخانه‌های سیار روستایی در چهارمحال و بختیاری دارای ۲ هزار و ۵۰۰ عضو و ۲۰ هزار جلد کتاب هستند که به صورت متناوب به کودکان و نوجوانان روستاهای این استان کتاب امانت می‌دهد و فعالیت‌های فرهنگی دیگر از جمله آموزش کاردستی، شعرخوانی، بازی و سرگرمی، اجرای نمایش، قصه گویی و غیره را نیز به صورت رایگان برای بچه های روستا اجرا می‌کند.
Û´Û¶

کد خبر 1229817

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *