نکات طلایی برای لوله‌کشی ساختمان

نکات طلایی برای لوله‌کشی ساختمان


رعایت نکات بهداشتی در زمان استفاده از لوله‌کشی

اولین قدم برای اینکه عمر لوله‌های ساختمان را بیشتر کنیم رعایت نکات بهداشتی است. یکی از عوامل گرفتگی لوله‌ها ورود مو و باقیمانده‌های غذا به راه فاضلاب است. برای جلوگیری از ورود پسماند غذا به ظرف‌شویی آشپزخانه، قبل از شست‌وشو باقیمانده‌های غذا را از ظروف پاک کنید. از درپوش‌های سوراخ‌دار برای سینک آشپزخانه و فاضلاب حمام استفاده کنید. در صورت گرفتگی لوله‌ها از محلول‌های خانگی شامل ترکیباتی همچون جوش‌شیرین، آب گرم و سرکه کمک بگیرید. در بعضی موارد گرفتگی لوله با یک تلمبه ساده هم برطرف می‌شود. در صورت استشمام بوی بد فاضلاب در ساختمان به دنبال عامل انتشار بو بگردید و در اسرع وقت اقدامات لازم را انجام دهید. گازهای فاضلابی سمی هستند و ممکن است باعث ایجاد آلرژی‌های پوستی و تنفسی شوند. اگر در دیوارها یا سقف نم و رطوبت مشاهده کردید با متخصصان تماس بگیرید چون ممکن است دلیل نم، نشتی لوله‌های آب و فاضلاب باشد و هرچه سریع‌تر از خسارت‌های بیشتر جلوگیری کنید.

وقتی لوله‌های فاضلاب گرفت چه‌کار کنیم؟

در صورت گرفتگی لوله‌ها و چاه فاضلاب می‌توانید از مایع لوله‌بازکن موجود در بازار استفاده کنید اما در نظر داشته باشید که این مواد به دلیل اسیدی بودن در صورت استفاده زیاد ممکن است به لوله‌ها آسیب بزند. همچنین احتمال بروز آلرژی در بعضی افراد را تشدید خواهد کرد. استفاده از فنر و دریل نیز برای باز کردن گرفتگی فاضلاب یکی دیگر از روش‌های پرکاربرد بوده است اما در حال حاضر شرکت‌های لوله‌بازکنی و تخلیه چاه از تجهیزات جدید و مخصوص این کار استفاده می‌کنند. دستگاه لوله‌بازکنی ازبک‌ترین روش‌های باز کردن گرفتگی فاضلاب است.

لوله کشی ساختمان

تجهیزات متخصص را بررسی کنید

انتخاب جنس و سایز لوله، اجرا و نصب دقیق لوله‌ها در محل اتصالات، رعایت اصول بهداشتی و بسیاری موارد دیگر از اصولی‌ترین استانداردهایی هستند که نیروی متخصص لوله‌کشی ساختمان ملزم به رعایت کردن آن‌هاست. خدمات لوله‌بازکنی، حفر چاه فاضلاب و لایروبی و تخلیه چاه فاضلاب امروزه با دستگاه‌های مکانیزه انجام می‌گیرد. همچنین خدمات لوله‌کشی آب و فاضلاب ساختمان لازم است در کوتاه‌ترین مسیر ممکن و با کم‌ترین پیچ‌وخم اجرا شود. برای انجام خدمات مربوط به لوله‌کشی و تخلیه چاه بهتر است کار را به تکنیسین‌هایی بسپارید که از تمامی موارد بالا آگاهی کامل داشته باشند. درصورتی‌که نشتی یا ترکیدگی در لوله‌ها رخ‌داده است از متخصصان بخواهید با استفاده از دستگاه نشت‌یاب محل دقیق را پیدا کنند و اقدامات لازم را صورت دهند.

لوله کشی

استادکار درزمینه لوله‌کشی فاضلاب و تخلیه چاه چه خدماتی ارائه می‌کند؟

استادکار با ارائه آنلاین تمامی خدمات مربوط به لوله‌کشی ساختمان، تخیله چاه و… مسیر پیدا کردن تکنسین موردنظرتان را کوتاه کرده است. شما می‌توانید به‌جای صرف وقت و هزینه برای پیدا کردن متخصصان متعهد و باتجربه به سایت یا اپلیکیشن استادکار مراجعه و سفارش دلخواه‌تان را به‌صورت رایگان ثبت کنید. پس‌ازاین مرحله متخصصان با شما تماس خواهند گرفت و با بررسی و کارشناسی رایگان، هزینه تمام‌شده انجام کار را به اطلاعتان خواهند رساند. هزینه انجام کار به عوامل مختلفی ازجمله خدمات موردنظر، متراژ، موقعیت پروژه و … بستگی دارد اما استادکار تضمین می‌کند قیمت‌های ارائه‌شده کاملاً شفاف و منصفانه خواهد بود. متخصصان با رعایت نکات فنی و بهداشتی تلاش خواهند کرد کیفیت خدمات را در حد مطلوب افزایش دهند. در تمامی این مراحل تیم پشتیبانی استادکار در کنار شماست تا از نحوه انجام و کیفیت خدمات مطمئن شوید.

لوله کشی

پس همین حالا به اپلیکیشن و وب سایت استادکار سر بزنید و با بررسی قیمت ها، بهترین متخصص را برای انجام کارهای ساختمانی و تاسیساتی خود انتخاب کنید.

2121

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *