هشدار علم الهدی درباره تهاجم اقتصادی دشمن

هشدار علم الهدی درباره تهاجم اقتصادی دشمن  آیت الله سید احمد Ø¹Ù„Ù… الهدی بعدازظهر چهارشنبه در جمع ائمه جمعه مناطق تلفیقی خراسان که در دفتر امام جمعه مشهد برگزار شد با تسلیت فوت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهارکرد:مرحوم آیت الله شاهرودی از ذخایر ارزشمند انقلاب و نظام و شخصیت مورد امید و تکیه گاهی در تداوم انقلاب و نظام بود.

وی در ادامه افزود: شناخت مبدا، معاد و موقعیت موجود Û³ توصیه Ø§Ù…ام علی(ع) است Ùˆ در حال حاضر  نیز در موضوع بصیرت باید وضعیت جهام اسلام را خوب بشناسیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: امروز همه دنیا بر سر اسلام و پیغمبر ریخته اند و Ù‡ÛŒÚ† زمانی مانند امروز اسلام و پیامبراکرم (ص)دشمن نداشته اند Ø²ÛŒØ±Ø§ اسلام سنگلاخ در مسیر جهانی شدن قدرت استکبار وجهانی سازی آن است.

علم الهدی گفت: اسلام با تسلط استکبار جهانی بر دنیا مخالف است و به همین دلیل هجمه ها بر این دین آسمانی انجام می شود و باید بدانیم Ø§Ú¯Ø± کسی در صف این انقلاب باشد در صف دفاع از پیغمبر و اسلام است و اگر نبود  در آن طرف میز قرار داشته و دشمن جریان پیغمبر و اسلام و در خط استکبار است. 

وی اظهارکرد: اسلام نگذاشته جریان استکبار بر دنیا مسلط شودو Ø¢Ù†Ú†Ù‡ در مرزبندی فرهنگ ها باقی مانده و قدرتمند تر از قبل شده اسلام است.علما و بزرگان اسلام باید تمام ظرفیت نفوذ خود را برای وارد کردن Ù…سلمانان به  جریان  دفاع از اسلام و پیغمبر بکار بگیرید.

امام جمعه مشهد تصریح کرد: هر منطقه Ø¨Ø± اساس فرهنگ های قومی خود اقتضائاتی دارد که علمای اهل سنت و تشیع  باید با شناخت این مسائل و ظرفیت های آن اقلیم و منطقه مردم را پای دین و اسلام و دفاع از آنها بیاورید.

علم الهدی گفت: در یک اقلیم تلفیقی همکاری در کنار هماهنگی بین Ø¹Ù„مای شیعه و سنی لازم است تا کار پیش برود و Ù…سائل فرعی و جزئی در برنامه ریزی و اجرائیات نباید احساس رسالت و مسئولیت شما را در مقابل دشمن کمرنگ کند.

وی تاکید کرد: امروز مردم در معیشت دچار مشکل هستند Ùˆ این به دلیل تهاجم و سیاست دشمن است اما در کنارش سوء تدبیر و مدیریت برخی مسئولان Ú©Ù‡ تهاجم اقتصادی دشمن را نادیده گرفته اند بر این مشکلات دامن زده است.

2929

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *