واکنش بیرانوند به حمایت هواداران سپاهان و تراکتورسازی از کاشیما

واکنش بیرانوند به حمایت هواداران سپاهان و تراکتورسازی از کاشیمابه گزارش ایسنا، علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس بعد از نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: همان‌طور که دیدید متاسفانه حیف شد. زورمان واقعا نرسید. نباید خودمان را گول بزنیم. کاشیما تیم خیلی خوبی بود. آن‌ها با تیم دوم‌شان در لیگ ژاپن بازی کردند و ما زورمان نمی‌رسد تیم اول‌مان را با یک ترکیب به زمین بفرستیم. باید به خودمان افتخار کنیم. من یکی از خوشحال‌ترین افراد روی زمین هستم چون در یکی از بهترین روزهای فوتبال آسیا بازی کردم. در مقابل این هواداران و مسوولان FIFA و AFC  بازی کردیم. حیف شد. دوست داشتیم در فینال برنده و قهرمان شویم.

او ادامه داد: آن‌ها نسبت به بازی اول هم بهتر بودند و ما اصلا فکر نمی‌کردیم آن‌ها آین‌قدر خوب ظاهر شوند. به خودمان و بازیکنان جوان‌مان می‌بالیم. دست‌مان خالی است و چیزی نداریم. چیزی که من را ناراحت کرد دیدن چند صحنه در فضای مجازی بود که هواداران Ø§ÛŒØ±Ø§Ù†ÛŒ مثل هواداران سپاهان و تراکتورسازی از کاشیما حمایت کرده بودند. من به اصفهان و تبریز می‌آیم و با تیم‌تان بازی می‌کنم و شما به من فحش بدهید. باید غیرت داشته باشیم. پرسپولیس نماینده ایران بود چرا این همه دشمن دارد. آدام همتی نیازی به دشمن دارد؟ چرا برای این‌ها کری می‌خوانید و نمی‌خواهید که قهرمان شوند. این صحنه‌ها من را خیلی ناراحت کرد.

بیرانوند اضافه کرد: واقعا برای خودم متاسف هستم. این مساله من را خیلی اذیت کرد. این صحنه‌ها را بالای صد بار نگاه کردم و باور نمی‌کردم این‌ها در ایران اتفاق افتاده باشد. به خودمان افتخار می‌کنیم که میلیون‌ها ایرانی در داخل و خارج از کشور ما را دیدند. محمد انصاری رباطش پاره شد. به نظر من پرسپولیس قهرمان شد. با این بازیکنان ما قهرمان هستیم. ما دو پنجره نقل و انتقالاتی نتوانستیم بازیکنی جذب کنیم. با این حال یک بار به نیمه نهایی و یک بار هم به فینال لیگ قهرمانان رسیدیم. بزرگان FIFA و AFC بازی ما را از نزدیک دیدند. پرسپولیس کاری کرد که ورزشگاه آزادی نو شد. من وقتی امروز ورزشگاه را دیدم واقعا لذت بردم. ایران باید به این بازیکنان افتخار کند.

دروازه بان پرسپولیس در مورد آینده‌اش در پرسپولیس هم بیان کرد: اگر بعد از جام جهانی در پرسپولیس ماندم برای این بود که می‌خواستم در آسیا افتخاری کسب کنم. تا فینال آسیا رفتیم و مدال نقره را کسب کردیم. ما زورمان نرسید اما تلاش کردیم. قول می‌دهم پرسپولیس روندش را ادامه می‌دهد. در لیگ برتر و جام حذفی مدعی هستیم. هواداران نگران نباشند. سرم را برای پرسپولیس می‌گذارم. از وقتی به پرسپولیس آمدم می‌خواستم قهرمان آسیا شوم. می خواهم این روند را ادامه دهم تا به آن برسم.

43 43

منبع: خبر آنلاین گروه دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *